فهرست
تراژدی روز: کمال‌الدین چریشف نیا!
تراژدی روز: کمال‌الدین چریشف نیا!

تراژدی روز: کمال‌الدین چریشف نیا!

آی اسپورت- 35 ثانیه از نیمه دوم مسابقه رئال مادرید در کادیز گذشته بود که رافا بنیتز، بالاخره تصمیم گرفت دنیس چریشف را از زمین بیرون بکشد. در تمام دقایق مسابقه، هواداران کادیز که لیست محرومان کوپا دل ری را بهتر از مربیان باشگاه بزرگ رقیب بلد بودند، شعار «چریشف، ما دوستت داریم!» سر می دادند و خودشان را برای کنار زدن رئال مادرید، حتی بعد از شکست خوردن از این باشگاه آماده می کردند. اتفاق شب گذشته فوتبال اسپانیا، هنوز هم باورکردنی نیست. اتفاقی که زمانی تیم ملی امید ایران را از المپیک محروم کرده و حالا در پرافتخارترین باشگاه فوتبال دنیا تکرار می شود!
 


چهارشنبه شب، می توانست شب متفاوتی برای دنیس چریشف باشد. او در ویارئال، فصل خوبی را پشت سر گذاشته بود اما در مادرید، هرگز نتوانسته بود زمان زیادی برای بازی به دست بیاورد. بازیکن اهل روسیه کهکشانی ها، فرصت فیکس بازی کردن پیدا کرد و موفق شد برای تیمش گل بزند اما خیلی زود، این تصویر امیدوارکننده از مقابل چشم های او کنار رفت و آوار یک بی دقتی عجیب و غریب، بر سر او فروریخت. نه دنیس، از سه اخطارش در سه بازی آخر فصل قبل کوپا مطلع بود و نه هیچکدام از مادریدی ها از محرومیت او خبر داشتند تا رئال به همین سادگی در آستانه حذف از جام حذفی در همان دور اول قرار بگیرد. جالب اینجاست که بورخا مایورال نیز به صورت غیرقانونی روی نیمکت این تیم حضور داشته تا رئالی ها در اشتباه کردن، دبل کنند. بعد از ماجرای لغو شدن انتقال داوید دخیا، فلورنتینو پرز منچستریونایتد را مقصر ناهماهنگی برای این انتقال می دانست. آقای مدیر این بار کدام باشگاه را سرزنش خواهد کرد؟
 
 


یک سال قبل، اوساسونا در شرایط مشابه از کوپا کنار رفت و به نظر می رسد رئال، شانسی برای باقی ماندن در این جام ندارد. این اولین بار نیست که رافا بنیتز به خاطر استفاده از بازیکن غیرقانونی کوپا دل ری را از دست می دهد. درست 14 سال قبل، رافا روی نیمکت والنسیا نیز یک بازیکن محروم را به زمین فرستاد تا از تورنمنت کنار گذاشته شود. شاید بررسی فهرست محرومیت ها قبل از هر مسابقه، مسئولیت افراد دیگری در رئال باشد اما در نهایت، سرمربی مسئول همه اتفاقات باشگاه است و بنیتز 10 روز بعد از تحقیر شدن در کلاسیکو، حالا به شکل تازه ای تحقیر شده است. به نظر می رسد رئالِ بزرگ، به هوای تازه نیاز دارد. به دورنمایی که بنیتز و پرز، زوج ویرانگرِ آن نباشند. به آدم های تازه و به تفکری که کابوس هایی از خاورمیانه را در اروپا تکرار نکند. 


کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-03 14:48:44
نظر دهید

۳ نظر
Danial
پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۵
در باشگاهی مثل ریال. بنتیز نفر اول امور فنی تیم هست و اصطلاحا Manager هست و همه چیز به اون مربوط میشه و مسئولیت این افتضاح هم با خودش هست. ضمنا تیتر شما خیلی‌ جالب و خلاقانه بود.
-
پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۳
خدا رئال از ما نگیره که سوژه خنده ما بارسایی هاست :دی
پژمان
پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۵۵
یا رحمان چریشفی ، حالا بیاین بگین کجای دنیا همچین اتفاقایی میفته که تو فوتبال میفته ، تو اسپانیا ، تازه اونم تو تیم رئال یه هم چین اشتباهی کردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر