فهرست
سوال از منصوریان: 3 امتیاز نفت، مهم‌تر از اردوی ملی؟
سوال از منصوریان: 3 امتیاز نفت، مهم‌تر از اردوی ملی؟

سوال از منصوریان: 3 امتیاز نفت، مهم‌تر از اردوی ملی؟

آی اسپورت- حالا که اختلاف نظر‌ها میان تیم ملی بزرگسالان و امید حداقل در ظاهر کمرنگ تر از همیشه شده و کی روش تصمیم دارد به همراه تیم به جام ملت‌های قطر سفر کند، قرار است تیم امید روزهای کم حاشیه ای را پشت سر بگذارد. آن ها منابع مالی خوبی در اختیار دارند و بیشتر از همه نسل های تیم ملی امید، به سفرهای خارجی می روند. آخرین اردوی این تیم در فاصله یک ماه و نیم تا بازی های قطر، در ترکیه برگزار خواهد شد. تیم خاکپور اما در این اردو، به خاطر تصمیم غیرمنتظره و باورنکردنی نفتی ها، سه مهره‌اش را از دست داده است. 
دانشگر، علیاری و امیرارسلان مطهری، سه بازیکنی هستند که نفت اجازه حضورشان در اردوی ترکیه تیم ملی امید را صادر نکرده است. شاید این اتفاق از سوی هر باشگاه دیگری در لیگ برتر، قابل تحمل تر به نظر می رسید اما وقتی پای علی منصوریان وسط باشد، سخت می شود باور کرد مردی که چند سال در جمع امیدها مشغول کار بوده و به خوبی با همه مصائب این تیم آشناست، اینچنین چشم هایش را روی تیم خاکپور ببندد و با توجیهِ حساس بودن بازی با فولاد و نیاز به کسب سه امتیاز در مسابقه ای که 48 ساعت بعد از برگشت امیدها بزگرار می شود، ترکیب تیم ملی را در ترکیه ناقص کند. شاید منصوریان بعد از ماجراهای عجیبی که شانس صعود به المپیک را از تیم او گرفت، دیگر علاقه ای ندارد که این تیم با مربی دیگری به المپیک راه پیدا کند! 
امیرارسلان مطهری، یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیم امید در رقابت های زیر 23 سال غرب آسیا بود. مهره ای که حالا شاید با این تصمیم نفت، از لیست نهایی تیم برای انتخابی المپیک باز بماند و همه زحمات این سال هایش در تیم ملی امید را از دست رفته ببیند. او در روزهای اخیر برای مجاب کردن مدیران باشگاه تلاش کرد اما آن ها پیام روشنی برای ارسلان داشتند:«اگر می خواهی برای امیدها بازی کنی، قراردادت را فسخ کن!». 
در همه این سال ها، فوتبال ایران هیچوقت از استعدادهای جوان خالی نشده است. تیم ملی امید همیشه پتانسیل صعود به المپیک را داشته اما ناهماهنگی ها و اختلاف نظرها، همیشه تیم را دچار مشکل کرده و حسرتی 40 سال بر دل فوتبال ایران گذاشته است. مثل همه دوره ها، درست وقتی که به نظر می رسد تیم هیچ مشکلی ندارد و به المپیک نزدیک شده، باشگاهی و مدیری از راه می رسند و ساز مخالف خودشان را کوک می کنند. بر اساس این ملودی های ناهمگون، سه امتیاز بازی با فولاد بحران زده برای نفت، به اردوی تیم ملی امید ارجحیت دارد! 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-12-03 15:19:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر