فهرست
مطهری: به خبر استقلالی شدنم خندیدم
مطهری: به خبر استقلالی شدنم خندیدم

مطهری: به خبر استقلالی شدنم خندیدم

آی اسپورت- امیرارسلان مطهری همان بازیکن نفت است که نرفتنش به تیم ملی امید حسابی در این چند روز سروصدا به پا کرده است. همچنین خبر مذاکره او با استقلالی‌ها باعث شده تا نام او حسابی سرزبانها بیفتد. مطهری در مورد نرفتنش به تیم ملی امید گفت:«تا زمانی که آنها به ما اعلام نکنند نمی توانیم به اردوی تیم ملی برویم.بعد از اینکه من علیاری و دانشگر از باشگاه نفت به تیم امید دعوت شدیم مسئولان باشگاه با ما تماس گرفتند و اعلام کردند اجازه نداریم اردوی تیم را ترک کنیم. به هر حال ما در اختیار باشگاه هستیم و نمی‌توانیم بدون اجازه مسئولان نفت به اردوی تیم ملی برویم.
وی درباره اینکه ممکن است این اتفاق در نهایت به خط خوردنش از رقابت های مقدماتی المپیک ختم شود گفت:« من چاره ای ندارم. وقتی که با باشگاه نفت قرارداد امضا کردم پس باید تابع تصمیمات این باشگاه باشم. اصلا نمی دانم این مخالفت تصمیم کدام یک از مسئولان یا اعضای کادر فنی است. اما تا زمانی که آنها به ما اعلام نکنند نمی توانیم به اردوی تیم ملی برویم.»
مهاجم نفت تهران در واکنش به شایعه توافقش با استقلال برای نیم فصل دوم هم گفت:« وقتی این خبر را شنیدم فقط خندیدم. هنوز به نیم فصل نرسیدیم چطور نوشته اند من می خواهم به استقلال بروم. اینها شایعه ای بیش نیست و من هم نمی خواهم خیلی ذهنم را درگیر این مسائل کنم.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-03 19:57:15
نظر دهید
۱ نظر
-
پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۳۵
چه تیتری انتخاب کرده خبرنگار لنگی, بسوز لنگی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر