فهرست
کفاشیان: نترسید، کی‌روش و مایلی‌کهن در قطر دعوا نمی‌کنند
کفاشیان: نترسید، کی‌روش و مایلی‌کهن در قطر دعوا نمی‌کنند

کفاشیان: نترسید، کی‌روش و مایلی‌کهن در قطر دعوا نمی‌کنند

آی اسپورت- علی کفاشیان می‌گوید حضور کی‌روش در قطر هیچ ارتباطی بین مشکل او خاکپور پیدا نخواهد کرد و مطمئنا درگیری میان این دو رخ نخواهدداد. صحبت‌های کفاشیان با فارس در این مورد را می‌خوانید:

آیا کی‌روش قطعاً برای نظارت بر تیم امید راهی قطر خواهد شد؟ان‌شاءالله، بله.در این صورت او مستقیم به قطر خواهد رفت یا به ایران می‌آید و سپس با همراهان خود برای نظارت بر تیم امید در مسابقات انتخابی المپیک به دوحه خواهید رفت؟در این مورد هنوز چیزی قطعی نشده است.کی‌روش با چه هدفی راهی قطر می‌شود؟سرمربی تیم ملی برای کمک به تیم امید و نظارت بر بازیکنان مشترک تیم های ملی امید و بزرگسالان به قطر می‌رود و این موضوع می‌تواند انگیزه زیادی هم برای تمام بازیکنان امید ایجاد کند، ضمن اینکه او از نزدیک بازی‌ها را خواهد دید و اگر خاکپور هم بخواهد می‌تواند از کی‌روش کمک و مشورت بگیرد که البته این موضوع اجباری نیست.به نظر می‌رسد مایلی‌کهن که در رقابت‌های انتخابی المپیک با این وضعیت رسماً‌ زیردست کی‌روش شده است به این موضوع انتقاد داشته و دلیل انتقادها و عصبانیت او نیز در گفت و گوی اخیری که داشته به وضوح مشخص شده است.بحث این حرف‌ها نیست. کی‌روش با سفر به قطر جای کسی را تنگ نمی‌کند، بلکه او به قطر می‌رود تا بازی تیم امید را ببینید و به این تیم کمک کند.با این وضعیت مطمئنید که بین کی‌روش و مایلی‌کهن دعوا نخواهد شد؟نترسید این اتفاق نخواهد افتاد.
یعنی دیگر از اظهارات جنجالی مایلی کهن خبری نخواهد شد؟در هر صورت با کاشانی صحبت کردم و تذکرات لازم را به او دادم تا مایلی‌کهن در مسائلی که به او ارتباطی ندارد صحبت نکند.چندی پیش یک اظهارنظر از شما منتشر شده بود مبنی براینکه به کی‌روش گفته‌ام خیالت برای ادامه کار راحت باشد چون همچنان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال باقی خواهم ماند. واقعا چنین حرفی به او زده‌اید؟من به همه می‌گویم که در فدراسیون خواهم ماند تا همه کارشان را به نحو احسن انجام دهند هرچند که کی‌روش نیز باید خیالش از این موضوع راحت باشد که مدیری که با او کار می‌کند برای ادامه کار در فدراسیون می‌ماند. من به کی‌روش گفته بودم خیالت راحت باشد من همچنان هستم و کارت را محکم انجام بده.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-12-04 02:02:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر