فهرست

گزارشی در مورد حاشیه های کفشگری: مورد عجیب مهرداد

آی اسپورت - جدایی مهرداد کفشگری از پرسپولیس قطعی به نظر می‌رسد. او روزهای عجیبی را در این تیم گذراند. وقتی کفشگری تنها چند ساعت پیش از بازی با نفت تهران از لیست سرخپوشان خارج شد، دیگر مشخص شد که او فعلا نزد برانکو ایوانکوویچ اعتبار کافی را ندارد؛ به خصوص که حتی محرومیت کمال کامیابی‌نیا هم باعث باقی ماندن وی در فهرست 18 نفره نشد.
 کفشگری در حالی از پرسپولیس می‌رود که طی دو سال‌ونیم حضورش در این باشگاه، اتفاقات عجیبی برای او رخ داد.
* سه کارت قرمز
طبعا یکی از عجیب‌ترین اتفاقات در مورد کفشگری، کارت‌ قرمزهای پرشماری بود که او گرفت. مهرداد دو بار در لیگ سیزدهم مقابل تیم‌های شمالی لیگ یعنی ملوان و داماش اخراج شد و یک بار هم در هفته نخست لیگ چهاردهم برابر نفت تهران کارت قرمز دریافت کرد.
 اگر چه پست او ایجاب می‌کند با بازیکنان حریف زیاد برخورد داشته باشد، اما اینقدر کارت قرمز گرفتن با توجه به تعداد بازی هایی که انجام داده هم واقعا جالب نبود.
 
* گرفتاری سر نام خانوادگی
درگیری کفشگری با بهروز رهبری‌فر که به ابتکار پیشکسوت سرخپوشان پیش آمد هم واقعا عجیب بود. رهبری‌فر از نسل کنونی بازیکنان پرسپولیس انتقاد کرد و حضور مهرداد را هم زیر سوال برد، اما در باورنکردنی‌ترین بخش از حرف‌هایش، نام خانوادگی کفشگری را مورد طعنه و کنایه قرار داد.
 این همان کاری بود که کمی بعدتر محمد مایلی‌کهن هم به نوعی تکرارش کرد. کفشگری در واکنش به این مسایل گفت: «من در روستایی زندگی می کنم که 5000 نفر جمعیت دارد. نام این روستا، کفشگرکلا است و من افتخار می‌کنم که بچه این روستا هستم.»
 
* خرده درگیری‌ها
کفشگری هم طبیعتا مثل هر بازیکن دیگری گاهی با بقیه همبازیانش دچار اختلاف شده است. مثلا یک بار زمستان گذشته در جریان بازی دوستانه پرسپولیس و شهرداری تبریز، یک ضربه پنالتی به سود سرخپوشان اعلام شد که کفشگری می‌خواست آن را بزند، اما در نهایت صادقیان گلش کرد و به همین دلیل بین طرفین درگیری لفظی رخ داد. کفشگری یک بار هم مشکل کوچکی با مهدی طارمی پیدا کرد.
 
* از خلعتبری جایزه گرفت
در لیگ سیزدهم پرسپولیس در مسابقه‌ای دشوار موفق شد ملوان را در بندر انزلی با یک گل شکست بدهد. این همان مسابقه‌ای بود که در آن پیام صادقیان یک پاس گل استثنایی داد و خلعتبری تک‌گل بازی را زد.
 آخر مسابقه خلعت به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و یک سکه جایزه گرفت، اما در رختکن سکه‌اش را به کفشگری داد و گفت بهترین بازیکن واقعی زمین، مهرداد بوده است.

منبع: جام نیوز
کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-04 10:48:49
نظر دهید

۲ نظر
حمیدیوسفی
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۳۴
جام نیوز خالی بند دروغگو حاشیه پرداز
-
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۴:۰۴
Kheili heif mishe bere
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر