فهرست
مسی ایران در راه جزیره
مسی ایران در راه جزیره

مسی ایران در راه جزیره

آی اسپورت – اینطور که به نظر می رسد باید داستان علاقه آرسنال به جذب سردار آزمون را جدی گرفت. بعد از آنکه استعدادیابهای این باشگاه انگلیسی به اردوی روبین کازان رفتند تا مهاجم ایرانی روبین کازان را از نزدیک ببینند، حالا سایتهای انگلیسی هم سراغ سردار رفته اند و درباره او گزارش می نویسند.

سایت hereisthecity در گزارشی به این نکته اشاره کرده که آرسنال، عملکرد لیونل مسی ایرانی را زیر نظر دارد. سردار 19 ساله که به خاطر توانایی های فنی و تکنیک قابل توجه اش، به مسی ایران معروف است، در ده بازی برای روبین کازان توانسته دو گل بزند و دو پاس گل بدهد.  دو گل او در بازی مقابل آنژی ماخاچ قلعه در لیگ روسیه و تیم مولد نروژ در لیگ اروپا بوده است. او برای تیم ملی جوانان ایران هم فوق العاده کار کرده و سال گذشته موفق شد در تورنمنتی، 7 گل در 6 بازی به ثمر برساند. سردار پسر خلیل آزمون بازیکن سابق تیم ملی والیبال ایران و سرمربی تیم جواهر گنبد است.

به جز سایت hereisthecity، یکی از سایتهای هواداری باشگاه آرسنال هم به سردار آزمون و احتمال حضورش در فوتبال جزیره اشاره کرده است. به نوشته سایت justarsenal، سردار در 23 بازی برای تیم جوانان ایران، 26 گل زده است. او بازیکن خوبی به نظر می رسد که توانسته توجه استعدادیابهای آرسنال را به سمت خودش جلب کند و درست است که هواداران آرسنال تا امروز چیزی در مور او نشنیده اند اما این بازیکن، استعداد فوق العاده ای دارد و مفسران فوتبال آسیا به او مسی ایران را داده اند. بازیکنی که احتمال حضورش در آرسنال، کم نیست

 

 

     
آی اسپورت
2014-03-20 16:28:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر