فهرست
یادداشت/ اوضاع برای بنیتس بدتر و بدتر می شود
یادداشت/ اوضاع برای بنیتس بدتر و بدتر می شود

یادداشت/ اوضاع برای بنیتس بدتر و بدتر می شود

بن هیوارد
 اوضاع برای رئال مادرید در حال تغییر از بد به بدتر است و البته برای رافا بنیتس. کمتر از دو هفته بعد از شکست سنگین 4 بر صفر مقابل بارسلونا در خانه، آن ها حالا با احتمال حذف از جام حذفی قرار دارند، اما نه به خاطر شکست، به خاطر بازی دادن به بازیکنی محروم! دنیس چریشف، وینگر روس رئال مادرید که فصل گذشته را به طور قرضی در ویارئال گذراند در رقابت های حذفی 3 کارت زرد گرفته است، در بازی مقابل ختافه، سوسیداد و بارسلونا. به همین دلیل نمی توانست در بازی مادرید مقابل کادیس در روز چهارشنبه بازی کند. اما با سیستم چرخشی رافا در زمین حضور پیدا کرد و گل هم زد. اما اولین ترکش های این اشتباه در توییتر نمایان شد و از شروع نیمه دوم چریشف جایش را به متیو کوواچیچ داد.
کادیس اعلام کرد که درخواست تجدید نظر رسمی اش را به فدراسیون فوتبال اسپانیا ارائه می دهد و چریشف باید منتظر رای این سازمان باشد. رئال مدعی شده که کسی به آن ها اطلاع نداده که چریشف محروم بوده است. اما این بدتر از بد است. کادنا سر عکس فکسی که برای رئال مادرید ارسال شده را منتشر کرده است و عبارت «چریشف، یک مسابقه» دقیقا در عکس مشخص است.
بنیتس یک بار دیگر در سال 2001 با والنسیا اشتباهی مشابه داشت. او در تعویضی چهارمین بازیکنی که اهلیت اتحادیه اروپا را نداشت را به زمین بازی آورد و این در حالی بود که استفاده از 3 بازیکن غیر اروپایی در زمین مجاز بود و به همین دلیل والنسیا از رقابت های جام حذفی کنار گذاشته شد. آخرین مورد مشابه هم با حذف تیم از رقابت ها همراه بوده است؛ زمانی که اوساسونا از میراندس محروم استفاده کرد و از رقابت ها کنار گذاشته شد. به همین دلیل انتظار می رود که سرنوشت رئال هم همین باشد و اگر این طور شود اوضاع برای رافا بنیتس بدتر می شود. البته این فقط بنیتس نیست که به خاطر این اشتباه سرزنش می شود، اما این اتفاق در دید هواداران نسبت به او و کارنامه اش تاثیر می گذارد و موفقیتش در رئال بیش از پیش زیر سوال می رود.
در لالیگا 6 امتیاز با بارسلونا فاصله دارند، در لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا و بایرن مونیخ مدعیان اصلی به نظر می رسند و در جام حذفی هم حذف از رقابت ها با اشتباهی بچه گانه! واقعا بعید نیست رافا بنیتس با این تفاسیر به زودی تبدیل به چهره منفور برنابئو شود و کنار گذاشته شود. تا همینجا هم شوکی که به هواداران مادرید وارد شده باعث می شود که صرف نظر از رای فدراسیون فوتبال، از محبوبیت بنیتس کمی دیگر کاسته شود. کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2015-12-04 12:02:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر