فهرست
قلعه‌نویی: الان رسول خطیبی به درد تراکتور می‌خورد
قلعه‌نویی: الان رسول خطیبی به درد تراکتور می‌خورد

قلعه‌نویی: الان رسول خطیبی به درد تراکتور می‌خورد

آی اسپورت- اوایل هفته گذشته در حالی‌که بازیکنان و کادر فنی تراکتورسازی خودشان را برای سفر به انزلی آماده می‌کردند، دوباره خبری در تبریز مثل بمب منفجر شد. خبر این بود: «امیر قلعه‌نویی در تهران با مجید عباسی، مدیرعامل تراکتور مذاکره کرده است.»
این خبر به سرعت در فضاهای ‌مجازی پخش شد و هواداران‌ تراکتور مخالفت خود را نشان دادند. عباسی در مصاحبه روز شنبه خود اعلام کرده بود سه‌امتیاز بازی با ملوان، تکلیف تونی را مشخص می‌کند و به همین خاطر مذاکره برای جانشین احتمالی مربی پرتغالی دور از ذهن نبود. این خبر در گروه‌های خبرنگاران تبریز، به سرعت پخش شد و آمارها به تهران رسید.
در همین راستا، روزنامه همشهری وزشی خبر داد یکی دو خبرنگار نزدیک به قلعه‌نویی که از زمان حضورش در تراکتور رابطه صمیمانه‌شان را حفظ کرده‌اند، از او در این رابطه پرسیدند. قلعه‌نویی هم طبق شنیده‌ها در این گفت‌وگوها در رابطه با آینده‌اش گفته: «مذاکره کردیم اما باتوجه به جوی که حاکم است بهتر است در این شرایط رسول خطیبی به تبریز بیاید. در این شرایط فقط رسول به درد تراکتور می‌خورد.»
ظاهرا قلعه‌نویی حاضر نیست در این جو کار کند اما مسئولان باشگاه در غیاب سردار کریمیان، رئیس هیات‌مدیره مذاکرات با او را انجام دادند. کریمیان در آستانه اربعین به کربلا سفر کرده ‌است.
ناگفته نماند که مسئولان باشگاه با یک مربی دیگر هم همزمان با قلعه‌نویی صحبت کرده‌اند. در این میان فقط باید تکلیف طلب دومیلیاردونیمی تونی مشخص شود.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-04 13:52:36
نظر دهید

۲ نظر
بهرام
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۵۸
اگه یه مهاجم خوب بگیریم هیچ کدوم از اینا انگشت کوچیکه تونی هم نمییشن. چن سال پیش دفاعمون خوب نبود الان که دفاع و دروازه بانمون خوبه مهاجم نداریم.
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۴۳
فقط تونی... تیکی تاکی تونی... با تونی بود که لنگی و کیسه کش و سپافغان رو 4تایی کردیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر