فهرست
بررسی یک احتمال: رضا حقیقی، جانشین کفشگری در پرسپولیس
بررسی یک احتمال: رضا حقیقی، جانشین کفشگری در پرسپولیس

بررسی یک احتمال: رضا حقیقی، جانشین کفشگری در پرسپولیس

آی اسپورت- مهرداد کفشگری دیگر در برنامه‌های برانکو جایی ندارد. هافبک دفاعی مورد علاقه علی دایی احتمالا یکبار دیگر به سرمربی پیشین خود رجوع می‌کند و به صبای قم می‌رود. در عوض گفته می‌شود رضا حقیقی که خودش زمانی بهترین دوران بازیکنی خود را در پرسپولیس تجربه کرده با این تیم به توافقاتی دست یافته و ممکن است در نیم‌فصل به عنوان بازیکن آزاد به تیم سابق خود برگردد. این احتمالی است که روزنامه همشهری ورزشی از آن خبر داده است.
حقیقی پس از آنکه از پرسپولیس رفت دوران کاملا ناموفقی را سپری کرد. او حتی از تیم پدیده که تیم شهر خودش بود اخراج شد و در ابتدای فصل به خاطر گذاشتن شرطی عجیب در مذاکرات خود با سیاه‌جامگان نتوانست با این تیم به توافق دست یابد و به عنوان یکی از بازیکنان مازاد فصل نقل‌وانتقالات پیش‌فصل در کنار سایر مازادهای سرخابی‌ها به صبای قم پیوست. او خیلی زود با این تیم به مشکل خورد و با وسوسه پیشنهاد یک تیم چینی قراردادش را با صبا فسخ کرد. او از جمله بازیکنانی بود که بعد از اخراج علی دایی از پرسپولیس در تمرینات شیرینی پخش کرده بودند.
به هر‌حال خبر می‌رسد که رضا حقیقی سرش به سنگ خورده و قصد دارد از حاشیه‌های زیادش کم کند و به دوران اوج برگردد. شاید یک جابه‌جایی بین او و کفشگری بتواند مربیان هر دو تیم پرسپولیس و صبا را خوشحال کند. البته در مورد کفشگری، احتمال انتقال او به تیم سابق خودش یعنی راه‌آهن نیز وجود دارد.


9411
  ۴  
آی اسپورت
2015-12-04 13:14:05
نظر دهید

۴ نظر
drose
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۴:۳۳
خداکنه برگرده ..بیاد به اوجش بهترین عافبک دفاعی ایرانه ..سربالا قد بلند شوتزن سرزن بازیساز و دریبل زن..بدنش جزو معدود بدنهای استاندارد اروپایی ایرانه...قدش 188 و عالیه
http://perspolisviva.com
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۰۶
عالی
Ahmad
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۹
به درد پرسپولیس نمی خوره پرسپولیس برانکو فقط جای بازیکنان جوان وبا انگیزه است نه بازیکنای پولکی واشباع شده
-
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۴۳
همه اینها حدش و گمانه! آمچه که حقیقت داره اینه که برانکو هیچوقت همچین بازیکنی را که یک سال تمرین هم نکرده برای یک نیمفصل نمیگیره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر