فهرست
گزارش/ چه کسانی می توانند بهترین جانشین برای نویل باشند؟
گزارش/ چه کسانی می توانند بهترین جانشین برای نویل باشند؟

گزارش/ چه کسانی می توانند بهترین جانشین برای نویل باشند؟

آی اسپورت- سایت گل با توجه به کناره گیری گری نویل از کارشناسی در برنامه اسکای اسپرتس و قبول هدایت والنسیا توسط او، به کسانی اشاره کرده که می توانند در برنام تلویزیونی جانشین او شوند. اسامی اعلام شده به شرح زیر هستند:
1- دیوید مویس – بعد از این که توسط رئال سوسیداد اخراج شد، بی کار است و با توجه به کار در تیم های بزرگ لیگ جزیره شناخت خوبی از این لیگ دارد.
2- دیدیه دروگبا- هنوز در لیگ امریکا فوتبال بازی می کند، اما احتمال بازگشت به انگلیس را رد نکرده است. سال ها در چلسی بازی کرده و با مربیان بزرگ کار کرده است.
3- فرانک لمپارد – همه بازی های زیبایی از او در چلسی و تیم ملی انگلیس دیده اند و سابقه آنالیز در کنار گری نویل و جیمی کرگر را هم دارد.
4- تیری آنری – او بیش از یک سال است که در شبکه های تلویزیونی جلوی دوربین می رود و کارشناسی می کند. بهتر است بگوییم یک آنالیزور تاکتیکی است.
5- برد فریدل – دروازه بان اسبق تاتنهام سابقه بازی در لیگ برتر را دارد و در حال حاضر هم با فاکس همکاری می کند. او اطلاعات کارشناسی ویژه ای دارد.
6- برندن راجرز – از زمان اخراج از لیورپول بیکار است و سابقه خوبی در کار کردن در لیگ جزیره دارد. همچنین مقابل بیشتر مربیان باتجربه لیگ قرار گرفته است.
7- جرمین جناس – او هنوز به طور رسمی بازنشسته نشده و بازیکن آزاد است. اما این اطلاعات خوبی به خاطر بازی کردن در کنار بهترین بازیکنان و کار با بهترین مربیان دارد.
8- کلارنس سیدورف – مسلط به انگلیسی و 5 زبان دیگر. شاید نیاز باشد اطلاعاتش را لیگ برتر را بیشتر کند، اما بدون شک بازیکنی در سطح جهانی و با تجربه است.
9- جانلوکا ویالی – کسی که بیشترین شانس برای جانشینی نویل را دارد. اسطوره ایتالیا که در شبکه های تلویزیونی این کشور هم حاضر می شود.
10- ریو فردیناند – بزرگترین ماهی که اسکای می تواند به تور بیندازد. اما باید ابتدا او را از بی تی اسپورت، جدی ترین رقیبشان دور کنند.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2015-12-04 15:15:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر