فهرست

دفاع آزمون از طارمی: مگر مارادونا پنالتی خراب نکرده؟

آی اسپورت - مهدی طارمی روزهای سختی را پشت سر می گذراند و به خاطر عملکردش جلوی استقلال اهواز و نفت تهران انتقادهای زیادی را تحمل می کند. کار به جایی رسیده که تعدادی از هواداران پرسپولیس به نام مهاجم ملی پوش تیمشان آلرژی پیدا کرده اند.
در چنین شرایطی بسیاری از هم تیمی های طارمی دست به کار شده اند تا از مهدی حمایت کنند. این موضوع فقط شامل پرسپولیسی ها نیست و همبازیهای طارمی در تیم ملی هم می خواهند هوای او را داشته باشند. یکی از این بازیکنان سردار آزمون است که در گفتگویش با روزنامه ایران ورزشی از طارمی حمایت کرده.
سردار گفته:" یادمان نرود که طارمی آقای گل فعلی لیگ ایران است و در این 3 ماه اخیر آمار فوق‌العاده‌ای در گلزنی برای پرسپولیس و تیم ملی رقم زده.باور کنید مهدی مهاجم فوق‌العاده‌ای است و این مساله حتی به هواداران پرسپولیس هم ثابت شده. نباید به خاطر یکی دو بازی و خراب کردن یک پنالتی، بهترین مهاجم لیگ را نابود کنیم. بهترین بازیکنان فوتبال جهان هم پنالتی خراب کرده‌اند. نمی‌خواهم مقایسه کنم اما مگر روی دست مارادونا هم داریم که در جام جهانی پنالتی‌اش را به دست‌های دروازه‌بان کوبید؟ طارمی هم یک بازیکن است و به همین دلیل از هواداران پرسپولیس می‌خواهم که مثل گذشته از او حمایت کنند و تنهایش نگذارند. او حتی در شرایطی که روزش هم نیست یک بازیکن موثر محسوب می‌شود و حسابی مدافعان حریف را آزار می‌دهد.

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-12-05 10:54:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر