فهرست
بنگر: داوری درست شده، خودمان مقصریم/ بزودی گلزنی‌های طارمی شروع می‌شود
بنگر: داوری درست شده، خودمان مقصریم/ بزودی گلزنی‌های طارمی شروع می‌شود

بنگر: داوری درست شده، خودمان مقصریم/ بزودی گلزنی‌های طارمی شروع می‌شود

آی اسپورت- محسن بنگر اعتقاد دارد حیف است تیمی مانند پرسپولیس که این‌قدر زیبا بازی می‌کند در پایان فصل قهرمان نشود. مدافع پرسپولیس در گفت‌وگو با همشهری ورزشی در خصوص شرایط این روزهای تیمش صحبت کرده است.

 
از اردوی کیش چه خبر؟
شرایط و هوای اردو بسیار خوب است و تلاش می‌کنیم که به بهترین شکل از تعطیلات خود استفاده کنیم تا با یک آمادگی مطلوب رقابت‌های لیگ را دنبال کنیم.
 

پرسپولیس امسال خیلی خوب بازی کرده اما در نتیجه‌گیری خوب عمل نمی‌کند.
امسال برایمان پربود از بدشانسی. ما در هر بازی بسیار خوب بازی می‌کنیم اما در نتیجه‌گیری ناموفق عمل می‌کنیم. همان‌طور که در اکثر بازی‌ها اتفاق افتاد ما این‌قدر موقعیت گیرمان می‌آید اما آنها را تبدیل به گل نمی‌کنیم و روی یک موقعیت حریف گل می‌خوریم و این اصلا خوب نیست.
 

در یک مقطع داوری‌ها به ضرر پرسپولیس بود اما حالا این خود پرسپولیس است که به نوعی خود‌زنی می‌کند و نتیجه نمی‌گیرد.
به نظرم مقصر تمام این اتفاقات خودمان هستیم. باید بگویم در این چند هفته حداقل داوری‌ها کاملا درست بوده و هیچ مشکلی هم نداشته اما خودمان مقصریم که توپ‌هایمان را تبدیل به گل نمی‌کنیم. شما می‌بینید که ما فوتبال را چطور روی زمین بازی می‌کنیم اما در هر بازی با بدشانسی تنها باید حسرت بخوریم.
 

به این پرسپولیس امیدی هست که قهرمان بشود؟
به خدا تیم ما خیلی خوب است و امیدوارم در دو بازی آینده که در آزادی میزبان هستیم پیروز شویم تا در ادامه راه امیدوار باشیم که در کورس قهرمانی قرار بگیریم. واقعا باید بگویم که حیف است پرسپولیس که آن‌قدر زیبا بازی می‌کند در پایان لیگ قهرمان نشود.
 

به نظر می‌رسد طارمی کمی در گلزنی با استرس رو‌به‌رو شده است.
نه؛ به نظرم این‌طور نیست. مهدی بازیکن بسیار خوبی است و در هر بازی در بیشتر صحنه‌ها خودش برای خودش موقعیت‌سازی کرد. البته نمی‌شود به او هم خرده گرفت و مطمئنم به زودی روند گلزنی طارمی شروع خواهد شد.


در چند بازی اخیر پرسپولیس، گلرهای مقابلتان هم ستاره بودند و روز خوبشان را پشت سر می‌گذاشتند.
کاملا این حرف شما را قبول دارم. متاسفانه ما امسال با هر تیمی که بازی کردیم گلر تیم حریف، ستاره بازی بود و امسال مبارزه ما با گلرهای حریف بود.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-05 11:10:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر