فهرست
عصبانیت ونگر: ممکن بود الکسیس کشته شود
عصبانیت ونگر: ممکن بود الکسیس کشته شود

عصبانیت ونگر: ممکن بود الکسیس کشته شود

آی اسپورت - آرسن ونگر سرمربی فرانسوی آرسنال در صحبت هایی اعلام کرد که الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی تیمش ممکن بود در شب تساوی 1-1 آرسنال مقابل نوروویچ سیتی کشته شود.در جریان این بازی، رایان بنت، بازیکن نورویچ سیتی، الکسیس را به سمت یک فیلمبردار که در گوشه زمین مستقر شده بود هل داد و البته اندکی بعد از اتمام مسابقه در دفاع از خودش در صفحه توئیتر نوشت که فقط سعی کرده تا خودش را متوقف کند.
اما حالا ونگر به انتقاد از این مدافع 25 ساله پرداخته و یادآوری کرده که این اتفاق می توانست به یک فاجعه منتهی شود: سانچس به بوردهای کنار زمین کوبیده شد ولی کلی شوکه نشد. این خیلی خطرناک است که یک دوربین فیلمبرداری در آن گوشه زمین مستقر است؛ این اتفاق می توانست منجر به کشته شدن الکسیس شود. واقعا نیازی نبود که بنت  او را این گونه هل بدهد.
الکسیس در جریان آن بازی از ناحیه همسترینگ مصدوم شد وانتظار می رود که چند هفته ای از میادین دور بماند. این اتفاق درحالی رخ داد که قبل از آن بازی خیلی ها از ونگر خواسته بودن تا به الکسیس استراحت دهد.حالا سرمربی فرانسوی دراین رابطه می گوید: من قبل از بازی الکسیس را تست کردم و به او گفتم که اگر مشکل عضلانی خیلی ساده ای هم داری به من بگو تا تو را به بازی نفرستم ولی او به من گفت که هیچ مشکلی ندارد ونتیجه همه تست ها هم مثبت و خوب بود. بزرگترین مشکل درمورد مصدومیت در ورزش ما این است که اعتمادت به بدنت را از دست می دهی.من بازیکنانی داشتم که بعد از دو یا سه مصدومیت، واقعا حاضر به دویدن نمی شدند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-12-05 12:57:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر