فهرست
آزارد: آرزویم رسیدن به سطح مسی و رونالدوست
آزارد: آرزویم رسیدن به سطح مسی و رونالدوست

آزارد: آرزویم رسیدن به سطح مسی و رونالدوست

آی اسپورت- وینگر چلسی ادن آزارد می‌داند که اگر می‌خواهد توپ طلا ببرد، نباید افتی در چند سال پیش رو داشته باشد.

مهاجم بلژیکی تحت هدایت ژوزه مورینیو، نمایش های فوق‌العاده ای داشته و توسط بسیاری از بزرگان تشویق و تمجید شده است. وی موفق به زدن 15 گل در رقابت‌هایی که شرکت داشته شده و به چلسی در صدرنشینی و حضور در 8 تیم برتر اروپا کمک بسیاری کرده است.

بسیاری وی را یکی از گزینه های بهترین بازیکن جهان در سال آینده می‌دانند ولی وی، شانس کسب توپ طلا که در سال گذشته، کریستیانو رونالدو برنده ی آن شد را بسیار پایین می‌داند

وی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: "مشکل اینجاست که من باید همه ی بازی‌ها خوب بازی کنم. در شرایط خوبی هستم بنابراین باید به سختی تلاش کنم و در اکثر بازی‌ها خوب بازی کنم.

ثباتم بیشتر شده است.همینطور تجربه‌ام.سال گذشته، سال خوبی برای من بود.در لیل هم فصل خوبی داشتم. بله، فکر می‌کنم که کمی ثباتم بیشتر شده است. توانسته‌ام خوب بازی کنم و این برایم بسیار خوب است.

مانند مسی و رونالدو شدن، برای من یک آرزوست.بسیاری از بازی‌های آنها را تماشا می‌کنم و سعی می‌کنم روزی به سطح آنها برسم.

برای من، به عنوان یک بازیکن جوان، امتحان کردن خودم مقابل مسی و رونالدو بسیار مهم است، در زمین بودن مقابل آنها بسیار خوب خواهد بود و سعی خواهم کرد که خوب بازی کنم.

هدف فعلی آزارد کسب 3 امتیاز مقابل آرسنال در بازی روز شنبه است.چلسی بازی قبلی خود مقابل استون ویلا را 1-0 شکست خورد و 3 امتیاز این بازی برای این تیم حیاتی خواهد بود.

آزارد در این رابطه گفت: "حالا بر بازی آرسنال تمرکز می‌کنیم زیرا بازی مهمی در طول این فصل است.

بازی قبلی را باختیم و باید مقابل هوادارانمان خوب بازی کنیم. پیروزی در یک دربی می‌تواند باعث بازگشت به روزهای خوب شود."

     
آی اسپورت
2014-03-20 17:26:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر