فهرست
تهدید یحیوی: اخراج من تاوان سنگینی دارد
تهدید یحیوی: اخراج من تاوان سنگینی دارد

تهدید یحیوی: اخراج من تاوان سنگینی دارد

آی اسپورت - محمد علی یحیوی، دروازه بان سابق استقلال که طی فصول اخیر به عنوان مربی دروازه بان در تیم بزرگسال و امیدهای پرسپولیس فعالیت می‌کرد، با توجه به اظهارنظر جنجالی اش در خصوص آرزوی موفقیت برای باشگاه رقیب از امروز طی حکمی  از باشگاه پرسپولیس اخراج شده است. پیشکسوت استقلال که در این مدت در پرسپولیس فعالیت می‌کرد، در گفتگویی با آرزوی موفقیت برای استقلال طی بازی‌های باقیمانده در لیگ برتر خبرساز  شده بود و این موضع او با واکنش تند هواداران پرسپولیس همراه شد. او در مصاحبه‌ای تازه با ورزش 3 حرف‌هایی جدید و جنجالی زده است.

حکم اخراج من تاوان سنگینی خواهد داشت

من در درجه اول مشکلم با عبارت اخراجی است که درباره من به کار برده می شود چرا که حکم اخراج را در خصوص کسانی به کار می برند که قراردادی داشته باشند. این در حالی است که قرارداد من از بهمن ماه سال گذشته با باشگاه پرسپولیس تمام شده و این آقایان باید موقع صحبت کردن این مسئله را رعایت کنند. اگر حکم اخراجی در کار باشد که تاوان سنگینی برای آنها خواهد ش . من چون قراردادی ندارم بالطبع به کار بردن اخراج نمی تواند محلی از اعراب داشته باشد و این حرف ثمره صحبت های غلط است. ما با هم نشستیم و یک توافقی کرده ایم و هیچ قراردادی نوشته نشده است و صرفا یک توافق بوده است. این موضوع می تواند به صورت قطع همکاری باشد نه هیچ چیز دیگری .

می خواهند خودشان را تبرئه کنند

من کارم با باشگاه تمام شده است و در سال 98 قرادادی ندارم. نمی دانم باشگاه پرسپولیس چرا باید از کلمه اخراج استفاده کند. من فکر می کنم اسیر هجمه های هواداران قرار گرفته اند و می خواهند با این کار خودشان را تبرئه کنند و من را با چنین حرف هایی خراب کنند.

در استقلال نتوانستم با آقایان کنار بیایم

شما  به عنوان یک خبرنگار که در جای مشخصی کار می کنید آیا اگر به شما پیشنهاد کار در یک جای معتبر دیگر بدهند کار نمی کنید؟ بالاخره برای تامین زندگی خودتان مجبورید بروید. من هم  ابتدا در استقلال سه ماه کار کردم اما نتوانسم با آقایان کنار بیایم چرا که خیلی از چیزها را می دیدم که اگر می ماندم رو در روی آقایان باید می ایستادم و نمی توانستم، چون همواره سالم زندگی کردم.

شیطنت هایی در انتشار گفتگوی من وجود داشت

من در این مدت که 4 سال در بزرگسالان و دو سال پرسپولیس در پایه کار کردم حتی یک نفر با من مصاحبه ای نداشته است و این مسائل و دسیسه ها و پشت پرده ها که اتفاق می افتد من را مکدر می کند. من اصلا ناراحت نیستم، مصاحبه کردم و پایبند اصول و عقاید خودم هستم. من یک استقلالی هستم اما برای تیمی که کار می کنم تعصب دارم. من صراحتا می گویم مشکلی با هواداران ندارم و صحبتی هم که انجام دادم صحبت های اصول و عقاید خودم بوده است. من برای پرسپولیس احترام قائلم و معتقدم شیطنت هایی هم در انتشار گفتگوی من وجود داشت.

اگر پیشکسوت داشتید چرا نیاوردید؟

مردم خودشان من را می شناسند. من دو سال با آقای دایی کار کردم ولی یک بار چنین بحث هایی را مطرح نکردم پس چطور می شود الان چنین مباحثی مطرح می شود. جالب است که می گویند از این به بعد می رویم و پیشکسوتان خود باشگاه را می آوریم، خب بروید بیاورید، اگر داشتید چرا در این دو سال نرفتید و نیاوردید؟

استقلال بخواهد در خدمتم

من از باشگاه استقلال هم تشکر می‌کنم که حمایت کرده و درخواست ادامه همکاری داده است و من به دیده منت می پذیرم و اگر صلاح باشد من در خدمت هستم که برای جوان ها و برای آینده کشورم بتوانم کاری انجام دهم. این را هم بگویم من از آن روزی که در فینال باشگاه های آسیا در درون دروازه ایستادم در دلم آنقدر درد های بزرگی را تحمل کرده ام که این که دیگر چیزی نیست .»

 

۸ ۳  
آی اسپورت
2019-04-20 18:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
.
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۴۵
حالا که پرسپولیس انداختت بیرون کیسه در خدمتته؟ قبلش کجا بوده تا از کف خیابون جمعت کنن مردک؟ از اولیه ترین اصول معرفت و اخلاق بهره ای نبردی
شاهین کیا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۰۸
مهدکودک پرسپولیس
۲
.
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۲۵
ماشا الله چه قد و بالایی هم‌داره.با دیدنش یاد پیتر اشمایکل افتادم.این دروازه بان سرزمین لی لی پوتها بوده؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر