فهرست
خداحافظی اجباری کاپیتان لیورپول از فوتبال؟
خداحافظی اجباری کاپیتان لیورپول از فوتبال؟

خداحافظی اجباری کاپیتان لیورپول از فوتبال؟

آی اسپورت - بعد از جدایی استیون جرارد از لیورپول، هواداران این تیم نگران بازوبند کاپیتانی تیمشان نبودند زیرا بازیکنی مانند جوردن هندرسون در پست جرارد بازی می‌کرد که ویژگی‌های تبدیل شدن به اسطوره را در این باشگاه داشت.  کاپیتان لیورپول اما اکنون با آسیب دیدگی شدیدی مواجه شده و تقریبا پنج ماه است که نتوانسته برای این تیم به میدان برود. آسیب دیدگی هندرسون به شکلی است که بعضی از رسانه‌های انگلیسی از احتمال خداحافظی این بازیکن از فوتبال سخن به میان آورده‌اند. خود این بازیکن نیز به نوعی به این موضوع اشاره کرده است.
هندرسون در این زمینه گفت: متاسفانه باید بگویم هنوز درمانی برای آسیب دیدگی‌ام پیدا نکردم. پزشکان هیچ جواب روشنی به من ندادند. تحمل این درد برایم غیر ممکن است. بعضی اوقات سوزشی در ناحیه مچ پا احساس می‌کنم که خیلی اذیتم می‌کند.  این آسیب دیدگی حتی زمان خواب هم مرا آزار می‌دهد. پیش از این وقتی مصدوم می‌شدم، می‌دانستم چه زمانی قرار است به میدان برگردم اما اکنون به هیچ وجه معلوم نیست. کمی وضعیتم بهتر شده است اما هنوز خوب نشدم و نمی‌دانم این آسیب دیدگی تا چه زمانی قرار است ادامه داشته باشد.
روزنامه گاردین انگلیس نوشت آسیب دیدگی هندرسون به چند سال قبل برمی‌گردد و اکنون بار دیگر بازگشته است. حالا مشخص شده است که چرا الکس فرگوسن، سرمربی وقت منچستریونایتد در نهایت حاضر نشد این بازیکن را جذب کند.  لیورپول در فصل جاری لیگ جزیره شروع خوبی نداشت اما اکنون با آمدن یورگن کلوپ روی نیمکت این تیم، قرمزها به روزهای اوج‌شان برگشته‌اند.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-05 14:51:02
نظر دهید
۱ نظر
ara
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۱۷
خخخخخخ ینی شما این خبر جوک و سرکاری رو از کجا اوردین هاهاهاهاها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر