فهرست
اولین گزینه تراکتور خط خورد: فرکی خارج از تهران کار نمی‌کند
اولین گزینه تراکتور خط خورد: فرکی خارج از تهران کار نمی‌کند

اولین گزینه تراکتور خط خورد: فرکی خارج از تهران کار نمی‌کند

آی اسپورت - مسئولان تراکتورسازی مذاکره با سه گزینه اصلی یعنی فرکی، خطیبی و قلعه‌نویی را آغاز کرده‌اند و فعلا یکی از این سه نفر، از لیست تراکتوری‌ها خارج شده است. فرکی در مذاکرات اولیه با مسئولان تراکتورسازی به آن‌ها گفته این فصل از تهران خارج نمی‌شود و فقط در صورتی به مربیگری برمی‌گردد که یک تیم تهرانی به او پیشنهاد همکاری بدهد. در حال حاضر راه آهن و سایپا، جدی‌ترین گزینه‌های فرکی برای ادامه فصل محسوب می‌شود. فرکی با عذرخواهی از مسئولان تراکتورسازی گفته بخاطر مسائل خانوادگی فعلا امکان دوری طولانی مدت از تهران را ندارد.
با این شرایط، مربی بعدی تراکتورسازی احتمالا از بین قلعه‌نویی و خطیبی انتخاب می‌شود. دو مربی که در لیگ‌های یازدهم و چهاردهم سرمربی تراکتورسازی بودند. قلعه‌نویی تراکتور را نایب قهرمان کرد و خطیبی با وجود برکناری در میانه فصل، تیمی بست که آخر فصل تا یک قدمی قهرمانی پیش رفت.



کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-05 18:36:00
نظر دهید

۲ نظر
هوادار
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۵۳
*برای حمایت از تراختور ..... *برای شکست دادن استقلال مافیایی..... *برای پاسخ دادن به هواداران سنگدل و بی رحم استقلال که سر کبوتر سرخ را در استادیوم آزادی از تنش جدا کردند.... *برای تکرار نتیجۀ چهار تایی ها.... به ورزشگاه می آییم..... مافیایی ها منتظر حضور یکصد هزار هوادار تراختور باشند....
سایمان
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۴۶
خوب واسه خودت میبری و میدوزی . تونی میماند و تیم رو قهرمان میکندو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر