فهرست
گزارش روز: تونی؛ تغییرِ شماره شش!
گزارش روز: تونی؛ تغییرِ شماره شش!

گزارش روز: تونی؛ تغییرِ شماره شش!

آی اسپورت- درست سه هفته بعد از انتخاب استیماچ برای نیمکت طلایی های اصفهان، حالا پایه‌های یکی دیگر از نیمکت‌های لیگ برتری لرزان شده و بعید نیست در ساعت‌های پیش رو، خبرهایی در مورد پایان کار قطعی تونی در تراکتورسازی به گوش برسد. تونی امروز حاضر به تمرین دادن تیمش نشده و به نظر می رسد این سرآغازی برای پایان کار او در تبریز باشد. کنار رفتن تونی از نیمکت تیمش، ششمین تغییر نیمکت‌های لیگ برتر در فصل جاری را رقم خواهد زد.


رسول خطیبی، اولین مربی لیگ پانزدهم بود که از سمت‌اش استعفا داد. او بعد از شروع بد با سیاه جامگان، به بهانه شرکت در کلاس‌های مربیگری از این تیم مشهدی جدا شد. یک ماه بعد، نوبت به فرهاد کاظمی رسید که به شکلی غیرمنتظره از هدایت راه آهن برکنار شود. سعید رمضانی که به جای خطیبی به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت سیاه جامگان نشسته بود، به عنوان سومین نفر در بین مربیان لیگ برتری، کنار رفت و جایش را به فرهاد کاظمی داد. نفر چهارم، سیاوش بختیاری زاده بود که از استقلال اهواز بحران زاده جدا شد و نفر پنجم، حسین فرکی که راهش را از سپاهان جدا کرد. یک سال قبل، در روزهای میانی ماه آذر، هفت مربی لیگ برتری از کار برکنار شده بود و حالا در این فصل، این آمار با رشد منفی روبرو شده است. در لیگ چهاردهم، تا پیش از پایان فصل سه مربی دیگر نیز شغل‌شان را از دست دادند. 


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-05 18:56:53
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۳۴
رسول والسلام
-
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۴۸
تنها کسی که میتونه تیمو تو این شرایط جمع کنه و بهانه تیم نبستن و تو رده دوازده تحویل گرفتن رو تو سره هوادار نکوبه کسی نمی تونه باشه جز رسول خطیبی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر