فهرست

لمپارد: با تمام وجود می‌خواهم قهرمان لیگ شویم

آی اسپورت- تیم ژوزه مورینیو با چهار امتیاز اختلاف نسبت به آرسنال، روز شنبه به مصاف این تیم خواهد رفت و منچسترسیتی در صورت پیروزی در بازی های عقب افتاده‌اش، به صدر جدول باز خواهد گشت.

اگر چلسی بتواند امتیازات باقی مانده را جمع کند و قهرمان شود، سومین قهرمانی مورینیو در انگلستان رقم خواهد خورد و لمپارد از اشتیاقش برای شکار این جام گفت.

وی گفت: مطمئنم که می‌توانیم این کار را انجام دهیم.دو یا سه سال است که نتوانستیم در کورس باشیم و تنها در مقاطع کوتاهی توانستیم به صدر برویم و حالا بازگشت به کورس قهرمانی فوق العاده است.

هدف ما قهرمانی است زیرا شما برای قهرمانی می‌جنگی تا رده ی چهارم.

لمپارد درباره ی دیدار تیمش مقابل آرسنال در روز شنبه گفت: " امتحان بزرگی است و همچنین یک بازی بزرگ.

آیا آرسنال این فصل من را شگفت زده کرده؟ بله و خیر، آنها همیشه بین 4 تیم برتر هستند وسهمیه لیگ قهرمانان را کسب می‌کنند. می‌دانم که در چند سال اخیر نوسانات زیادی داشتند ولی پیشرفت کردند و من برایشان احترام زیادی قائلم.

در حال حاضر، نمی‌توان در مورد پایان فصل نظر داد. بازی به بازی پیش می‌رود و باید همیشه با تمرکز پیش رفت. مردم می‌پرسند دستورالعمل حضور در کورس قهرمانی چیست؟ ولی دستورالعملی وجود ندارد.

به تمرکز در راهی که هر هفته پیش می‌روی مرتبط می‌شود. و این شامل همه می‌شود از تدارکات و کادر فنی  تا بازیکنان.

شاید بازیکنان حاضر در ترکیب آرسنال تجربه ی بردن لیگ را ندارند ولی از لحاظ کیفیتی، بسیار خوب هستند و هر تیمی ممکن است گاهی لغزش داشته باشد.

منچستر سیتی هم مدت‌ها تجربه ی قهرمانی لیگ را نداشت ولی آنها بلاخره توانستند این کار را انجام دهند بنابراین تاکیدی بر قسمت تجربه ی بازیکنان ندارم."

     
آی اسپورت
2014-03-20 18:08:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر