فهرست
مویس: می‌توانیم قهرمان چمپیونزلیگ شویم
مویس: می‌توانیم قهرمان چمپیونزلیگ شویم

مویس: می‌توانیم قهرمان چمپیونزلیگ شویم

آی اسپورت- پس از یک نمایش بسیار ضعیف در یونان و شکست 2-0، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر توانست با هت‌تریک رابین فن‌پرسی با نتیجه ی 3-0 المپیاکوس را شکست دهد و به جمع 8 تیم برتر اروپا صعود کند.

یونایتد در پایین ترین رتبه ی خود در این دوره از سال در 20 سال اخیر قرار دارد ولی مویس معتقد است که چیزی نمی‌تواند جلوی منچستریونایتد در چهارمین قهرمانی اروپاییش را بگیرد.

وی گفت: امیدوارم. با خوش شانسی و زحمت به یک هشتم صعود کردیم ولی دلیلی نمی‌بینم که شانسی نداشته باشیم.

این تیم پتانسیلش را دارد. اگر از توانایی‌هایمان استفاده کنیم-کاری که در این فصل نتوانستیم انجام دهیم- فکر می‌کنم که برای هر تیمی خطرساز خواهیم شد.

باشگاه ما در این رقابت‌ها تاریخ ساز بوده و می‌داند در این مرحله چه کاری باید انجام دهد.

بازی‌های ضعیف یونایتد در طول این فصل، بسیاری را متقاعد کرده که این فصل را شکستی برای این تیم و سرمربی‌اش به حساب بیاورند و نمایش های پر فراز و نشیب آنها باعث شده تا بعد از هر بازی خوب، دو یا سه بازی، ضعیف بازی کنند ولی مویس امیدوار است که تیمش دچار ثبات شود.

وی افزود: "نمی‌خواهم بگویم که بعد از این بازی با ثبات شده ‌ایم ولی واقعا امیدوارم. در حالی که بازی رفت را 2-0 باخته بودیم، نتیجه ی بسیار خوبی گرفتیم. بازی اول خوب بازی نکردیم ولی جبران کردیم.

نتیجه به ما می‌گوید که دو بازی دیگر در لیگ قهرمانان پیش رو داریم. این چیزیست که به آن خیلی امید داریم.تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که با تمام وجود برای گرفتن بهترین نتیجه تلاش خواهیم کرد.

کار‌های زیادی باید انجام دهم.فکر می‌کنم زمان آن رسیده باشد.از همه مهمتر این بود که پس از شکست 3-0 مقابل لیورپول، بلاخره هوادارانمان را خوشحال کردیم."

     
آی اسپورت
2014-03-20 18:29:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر