فهرست
ویرا: بازی با هال سیتی پیام خوبی به حریفان داد
ویرا: بازی با هال سیتی پیام خوبی به حریفان داد

ویرا: بازی با هال سیتی پیام خوبی به حریفان داد

آی اسپورت- پاتریک ویرا مربی کنونی تیم منچستر سیتی از جوانان باشگاه خواسته است به کمک تیم بیایند تا این تیم بتواند در لیگ برتر موفقیت کسب کند.

این مربی یکی از تاثیر گذارترین بازیکنان تیم آرسنال بود که بین سال های 1998 تا 2004 سه بار قهرمان لیگ انگلیس شد و همچنین یکی از بهترین بازیکنان اینتر بود که به آن ها کمک کرد بین سال های 2007 تا 2010 برنده  ی چهار اسکودتو شوند.

ملی پوش سابق تیم ملی فرانسه اکنون مربی تیم زیر 21 ساله های سیتی است . وی از سال 2011 که از فوتبال کناره گیری کرد تا کنون پست های زیادی در تیم سیتی بر عهده داشته است.

سیتی اکنون با 6 امتیاز کمتر از چلسی در رده ی چهارم قرار دارد و اگر بتواند سه بازی  معوقه ی خود ر ببرد می تواند صدرنشین رقابت های لیگ شود. ویرا اعتقاد دارد اکنون زمان خوبی است برای اینکه جوانان باشگاه بایستند و به کمک تیم بیایند.

وی به روزنامه ی اخبار عصر منچستر گفت:«اگر می خواهید برنده ی لیگ شوید باید بازیکنان کلیدی تیمتان در بیرون و درون زمین در بهترین فرم قرار داشته باشند.»

«وقتی به تیم اول نگاه می کنید در آن شخصیت ها و رهبران بزرگی می بینید. روش های مختلفی برای رهبر بودن وجود دارد. بعضی در درون زمین و بعضی بیرون زمین می توانند رهبر باشند.»

«امابه عنوان یک تیم، نمایشی که ما هفته ی گذشته در برابر هال سیتی داشتیم نشان داد که تیم قدرتمندی هستیم. این به شخصیت ما ربطی ندارد بلکه شیوه ای که ما به وسیله ی آن بازی را به حریف دیکته کردیم و به خوی آن را کنترل کردیم مهم بود. این بازی پیام خوبی به حریفانمان داد.» وی درمورد عملکرد داوید سیلوا بازیکن اسپانیایی تیمش گفت:«او یک مغز فوتبالی است. وقتی تیم در درگیری و فشار است این زمانی است که یک رهبر از دل تیم بیرون می آید و داوید این را نشان داده است. او شاید آرام به نظر برسد ولی وقتی او درون زمین است بسیار مسئولیت پذیر و قدرتمند است.»

 

     
آی اسپورت
2014-03-20 20:04:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر