فهرست
والنسیا ۱ – بارسلونا ۱ ؛ والنسیا ترمز کاتالان ها را کشید
والنسیا ۱ – بارسلونا ۱ ؛ والنسیا ترمز کاتالان ها را کشید

والنسیا ۱ – بارسلونا ۱ ؛ والنسیا ترمز کاتالان ها را کشید

آی اسپورت – والنسیا توانست با گل دقایق آخر سانتی مینا٬ باسلونا را با تساوی ۱-۱ در ورزشگه مستایا متوقف کند٬ دیداری که گری نویل سرمربی جدید والنسیا٬‌ از جایگاه تماشاگران شاهد آن بود. بازیکن سابق منچستریونایتد از روز یکشنبه رسما سرمربیگری والنسیا را برعهده می گیرد اما او بدون شک نگران وضعیت تیم جدیدش در دیدار مقابل قهرمان اروپا بود و در شبی که بارسا موقعیتهای فراوان گلزنی را از دست داد٬ نویل از کسب یک امتیاز توسط والنسیا خوشحال بود. در این بازی وورو سرمربی موقت والنسیا در کنار فیل نویل هدایت این تیم را برعهده داشتند.
مثلث هجومی بارسا در این بازی مثل همیشه هماهنگ نبودند اما باز هم هر کدام از آنها موقعیتهایی را داشتند که نتوانستند به گل تبدیل کنند. لوئیس سوارس بالاخره در دقیقه ۵۹ توانست قفل دروازه والنسیا را بشکند و در شرایطی که به نظر می رسید در آفساید قرار داشت گل اول بازی را به ثمر رساند.
اما شاگردان لوئیس انریکه نتوانستند این برتری خود را تا پایان بازی حفظ کنند و جبران اشتباهات خود را در دقیقه ۸۵ و با گلی که مینا به ثمر رساند پرداخت کردند. با این نتیجه بارسا همچنان در صدر جدول لالیگا قرار دارد اما حالا اختلاف این تیم با اتلتیکو تیم دوم جدول٬ فقط به دو امتیاز کاهش رسیده است.
     
آی اسپورت
2015-12-06 02:40:59
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر