فهرست
اینتر ۱ – جنوا ۰ ؛ نراتزوری٬‌ استاد بلامنازع بردهای ۱-۰!
اینتر ۱ – جنوا ۰ ؛ نراتزوری٬‌ استاد بلامنازع بردهای ۱-۰!

اینتر ۱ – جنوا ۰ ؛ نراتزوری٬‌ استاد بلامنازع بردهای ۱-۰!

آی اسپورت – اینترمیلان با وجود ۱۰ نفره شدن مقابل جنوا توانست این تیم را در ورزشگاه سن سیرو با نتیجه ۱-۰ و با تک گل آدم لیاییچ شکست دهد و به صدر جدول سری آ ایتالیا برگردد.
شاگردان روبرتو مانچینی با این برد بالاتر از ناپولی در صدر جدول قرار گرفتند هرچند که شاگردان مائوریتزیو ساری روز یکشنبه می توانند با شکست دادن بولونیا بار دیگر صدرنشینی را از آن خود کنند. جنوا از ۱۹۹۴ نتوانسته در زمین اینتر به پیروزی برسد و این بار هم با نمایشی که ارائه کردند و حملات بسیار کمی که به سمت دروازه میزبان خود داشتند نشان دادند که  قادر به شکستن این طلسم نیستند.
فلیپه ملو در همان دقایق اولیه می توانست برای تیم میزبان گل بزند اما این لیاییچ بود که بیشترین خطر را روز دروازه جنوا ایجاد کرد. این بازیکن صربستانی تاثیرگذاری خود را در نیمه دوم نیز نشان داد و با یک ضربه ایستگاهی دیدنی تک گل تیمش را به ثمر رساند تا اینتر که در دقایق پایانی با اخراج دنیلو دآمبروسیو ۱۰ نفره شده با همین یک گل سه امتیاز بازی را به دست آورد. مانچینی و تیمش بار دیگر نشان دادند که استاد برنده شدن با نتیجه ۱-۰ هستند چرا که این هشتمین برد آنها با این نتیجه در رقابتهای این فصل سری آ ایتالیا بود.
     
آی اسپورت
2015-12-06 02:59:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر