فهرست
«رونالدو»به تنهایی در رده سوم؛«هوگو سانچز»را پشت سرگذاشت
«رونالدو»به تنهایی در رده سوم؛«هوگو سانچز»را پشت سرگذاشت

«رونالدو»به تنهایی در رده سوم؛«هوگو سانچز»را پشت سرگذاشت

آی اسپورت- پس از روزهای بحرانی تیم رئال مادرید،اتفاقات خوبی برای این تیم و هوادارانش رقم خورد.از گلزنی سه ستاره ی خط حمله ی تیم در یک بازی و پیروزی خوب برابر تیم ختافه،تا توقف بارسلونا مقابل تیم جدید گری نویل،یعنی والنسیا.
اما کریستیانو رونالدو با گلی که امروز به ثمر رساند توانست خود را از هوگو سانچز مکزیکی جدا کند وخود را به تنهایی در رده ی سوم بهترین گلزنان تاریخ لا لیگا قرار دهد.او اکنون با ۲۳۵ گل پشت سر «تلمو زارا» ۲۵۱ گله و مسی ۲۹۰ گله قرار دارد.
اما تفاوت رونالدو با تمامی این گلزنان در اینجاست که تعداد گلهای او برای رئال در لا لیگا از تعداد بازیهای او برای این تیم بیشتر است.به عبارتی میانگین گل زده ی رونالدو بیش از یک گل در هر بازی است.(۱.۰۹)
اگر تعداد بازی های رونالدو را با تعداد بازیهای مسی در لا لیگا یکسان فرض کنیم،با میانگین گل زده ای که کریستسانو از خود به جای گذاشته است،او اکنون با ۳۲۳ بازی موفق به زدن ۳۵۲ گل شده بود که آماری خیره کننده به نظر می رسد.اما در شرایط کنونی،رونالدو با ۱۰۹ بازی کمتر نسبت به رقیبش،تنها ۵۵ گل با او فاصله دارد.
اگر رونالدو بخواهد در همین فصل از رقابتها به رده ی دوم جدول بهترین گلزنان تاریخ لیگ اسپانیا برسد باید ۱۷ گل دیگر به ثمر برساند که برای او که فصل قبل با ۴۸ گل آقای گل لیگ شده بود کار سختی به نظر نمی رسد. 

کدخبر:۹۴۱۳
     
آی اسپورت
2015-12-06 03:20:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر