فهرست
پدیده‌ی 93 برگشت/ عباس‌زاده مقابل پرسپولیس بازی می‌کند؟
پدیده‌ی 93 برگشت/ عباس‌زاده مقابل پرسپولیس بازی می‌کند؟

پدیده‌ی 93 برگشت/ عباس‌زاده مقابل پرسپولیس بازی می‌کند؟

آی اسپورت- محمد عباس‌زاده مهاجم سابق پرسپولیس از امروز در تمرینات راه‌آهن حاضر خواهد شد. راه‌آهن طی روزهای اخیر سه بازیکن جدید به خدمت گرفته که امیرمحمد مدنی در تمرینات این تیم حاضر است، عباس‌زاده از امروز اضافه می‌شود و محسن حمیدی هم برای تسویه حساب با باشگاه استقلال اهواز به این شهر سفر کرده و پس از بازگشت به جمع بازیکنان ملحق خواهد شد.
سرپرست تیم راه‌آهن درباره این که کدام یک از این نفرات می‌توانند قبل از تعطیلات نیم فصل برای راه‌آهن به میدان بروند، به تسنیم گفت: با توجه به اینکه حمیدی در این فصل برای استقلال اهواز به میدان رفته قطعا در نیم فصل اول نمی‌تواند برای راه‌آهن بازی کند. ضمن اینکه ما فقط می‌توانیم از یک بازیکن آزاد در نیم فصل اول استفاده کنیم که عباس‌زاده شامل این قانون می‌شود اما با توجه به اینکه این بازیکن مدت زیادی از تمرینات گروهی به دور بوده ابتدا باید وضعیت بدنی او مورد بررسی کادرفنی قرار بگیرد تا در خصوص بازی کردنش در بازی با سپاهان و یا پرسپولیس، تصمیم‌گیری شود.
عباس‌زاده ابتدای فصل در لیست پرسپولیس قرار نگرفت و با حاشیه‌های زیادی از این تیم کنار گذاشته شد. او برای رویارویی با قرمزپوشان انگیزه زیادی دارد. اگرچه، دوری چندماهه‌اش از میدان قطعا باعث می‌شود به این زودی‌ها به دوران اوج بازنگردد.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-06 10:47:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر