فهرست
مانع بزرگ در راه بازگشت جباری به استقلال: اخلاق خاص مجتبی
مانع بزرگ در راه بازگشت جباری به استقلال: اخلاق خاص مجتبی

مانع بزرگ در راه بازگشت جباری به استقلال: اخلاق خاص مجتبی

آی اسپورت - نام مجتبی جباری اینروزها بیشتر از هر زمان دیگری به گوش می رسد چرا که شایعه بازگشت او به استقلال از دو روز قبل کلید خورده و پرویز مظلومی هم دیروز از این مساله استقبال کرده است. اگر فرض بگیریم که قرارداد جباری با الاهلی و دستمزد بالای او مشکلی برای پیوستنش به استقلال نخواهد بود، یک مساله دیگر باعث می شود که به همکاری احتمالی مجتبی و پرویز خوشبین نباشیم و آن بررسی روابط گذشته این دو نفر است.
جباری در سال 90 دو بار از خجالت مربی اش در استقلال درآمده. یکبار و در زمان درگیری با کرار، مظلومی را مربی ای دانسته که در تمرین هیچکاره است و برنامه ای ندارد و یکبار هم بعد از قهرمانی استقلال در جام حذفی، به مربیان تیمش توصیه کرده که به جای آنکه مدام مصدومیت بازیکن را بهانه کنند دنبال تاکتیک و این بحثها باشند.
در چنین شرایطی تصور اینکه همکاری مجدد جباری و مظلومی بدون هیچ مشکلی باشد، کار فوق العاده سختی است.

کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-06 11:08:51
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۲:۲۳
این بابا مگه همونی نیست که یه شب قبل بازی با قطر شیر فلکرو روی تیم ملی ایران باز کرد؟!
Ahmad
يكشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۷
خواهش میکنم حالا که با هزارمکافات کرار بااون همه حاشیه از استقلال دیپورت شده کاری نکنید که با اومدن جباری تیم دومرتبه بره تو حاشیه مخصوصا الان که تیم شرایط خوبی داره وصدر جدوله البته مطمن باشید جباری هیچ وقت نمیاد دلارهای قطر رو ول کنه بیاد استقلال دنبال پول قراردادش بدوه بهتره استقلال بختیار رو بیاره چون جوانتر با انگیزه تر وبی حاشیه تره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر