فهرست
مظلومی: همه از استقلال راضی هستند جز دو نفر
مظلومی: همه از استقلال راضی هستند جز دو نفر

مظلومی: همه از استقلال راضی هستند جز دو نفر

آی اسپورت - «یکی، دو آقای شناخته شده ۴ نفر را جمع می‌کنند تا این شعارها را بدهند. باور کنید هیچ‌کدام از این شعارها در من تأثیر نمی‌گذارد. من به آن میلیون‌ها هوادار استقلال فکر می‌کنم که عاشق واقعی تیم خود هستند.» پرویز مظلومی با استقلال به موفقیت فکر می‌کند و کاری به حاشیه‌ها و شایعاتی که درباره تیمش شنیده می‌شود، ندارد.
از صدرنشینی استقلال در لیگ برتر شروع کنیم، تعقیب‌کنندگان جدی‌ای دارید. به هر حال لیگ برتر حساسیت زیادی دارد و رقابت در جدول میلی‌متری است. این درست که استقلال صدرنشین است اما به خوبی می‌دانیم رقیبان سرسختی داریم و همه منتظر کوچکترین لغزشی هستند تا جای تیم دیگری را بگیرند اما فعلاً جایگاه‌مان در صدر جدول است.
این صدرنشینی تا چه زمانی ادامه پیدا می‌کند؟ تا روزی که خودمان این مسیر را با موفقیت طی کنیم، تمام مجموعه استقلال تلاشش را در این راه به کار می‌گیرد. اصلاً دوست نداریم صدرنشینی لیگ برتر را از دست بدهیم. با تمامی این تفاسیر کار بسیار دشواری در ادامه خصوصاً نیم‌فصل دوم لیگ داریم.
وقتی هدایت استقلال را برعهده گرفتید، قول قهرمانی ندادید اما دنبال این اتفاق هستید! من قول قهرمانی ندادم و اگر در خاطرتان باشد، هدف ما گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای سال اول بود و ما در وهله اول به دنبال همین هدف هستیم. البته نه اینکه دنبال گرفتن جام نباشیم. کدام تیم از جام گرفتن بدش می‌آید؟ ولی هدف ما سهمیه است.
قهرمان نیم‌فصل که می‌شوید! من را به خوبی می‌شناسید و می‌دانید دنبال این مسائل نیستم. قهرمانی نیم‌فصل معنا ندارد. یک قهرمانی داریم و این فقط قهرمانی پایان فصل است که تیم اول جام می‌گیرد.
چند سال پیش در استقلال قهرمان نیم‌فصل شدید و در پایان سوم! من دوست ندارم به گذشته برگردم و پیرامون اتفاقات گذشته حرف بزنم ولی می‌دانید ما چه مشکلاتی داشتیم و چند تا از بازیکنان مطرح استقلال با آسیب‌دیدگی روبه‌رو شدند و نتوانستند تا پایان فصل پیش بیایند. مسائلی وجود داشت که قابل گفتن نیست. ما قهرمان جام حذفی شدیم ولی همان‌طور که گفتم، کمبود بازیکن اذیت‌مان کرد.
به طور حتم امسال برای نیم‌فصل دوم برنامه دارید تا آن اتفاقات گذشته تکرار نشود؟ قطعاً همین‌طور است. ما می‌دانیم برای نیم‌فصل دوم کمبودهایی داریم و باید آن را جبران کنیم. در برخی پست‌ها بازیکن می‌خواهیم.
هر روز درباره لیست احتمالی استقلال گزینه‌های زیادی مطرح می‌شود. من وقتی برخی از اسامی را می‌بینم، تعجب می‌کنم چرا باید نام‌هایی مطرح شود که با واقعیت فاصله دارد. من نه لیست خرید داده‌ام و نه لیست فروش. وقتی هنوز نیم‌فصل نیامده است، من چطور می‌توانم لیست بازیکن بدهم؟ با این اتفاقات مخالف هستم و اصلاً دوست ندارم تمرکز تیم و خودم را به هم بزنم.
به هر حال که لیست فروش خواهید داشت! همین شایعات باعث شد تا قبل از تمرین با نفرات تیم جلسه بگذارم و برای‌شان در این‌باره حرف بزنم. من به بازیکنانم گفتم به شایعاتی که درباره لیست مازاد مطرح می‌شود، توجه نکنید. این شایعات واقعیت ندارد. سر وقتش یعنی در نیم‌فصل به این کارها می‌پردازیم.
پس شایعه جدایی نفراتی همچون آرش برهانی را تکذیب می‌کنید؟ آرش برهانی یکی از بازیکنان تأثیرگذار استقلال است و زحمت زیادی برای تیم کشیده و هر وقت به میدان رفته، عملکرد خوبی داشته و در نقش بزرگتر وظایفش را به بهترین شکل ممکن انجام داده است. برهانی مگر ساده برهانی شده که او را از دست بدهیم؟ آرش جایی نمی‌رود.
قهرمانی در جام حذفی الان اولویت شماست؟ بله، جام حذفی کوتاه‌ترین مسیر برای رسیدن به سهمیه آسیاست و از روز اول این جام را جدی گرفتیم.
استقلال تا الان با شما موفق بوده ولی علیه شما شعار می‌دهند! عجیب نیست؟ آنچه عیان است، چه حاجت به بیان است.
چطور؟! خود شما می‌گویید استقلال موفق بوده است. این حرف تمام استقلالی‌هاست. بسیاری از این استقلالی‌ها ما را در کوچه و خیابان می‌بینند و از تیم رضایت کامل دارند. وقتی استقلال به جمع ۴ تیم پایانی جام حذفی رفته و برای رسیدن به فینال یک بازی پیش رو دارد و در لیگ برتر صدرنشین است، یعنی عملکردش قابل قبول است. من بعد از پایان تمرین استقلال مصاحبه کرده و گفتم استقلال ۳۰ میلیون طرفدار دارد و همه می‌دانند یکی، دو آقای شناخته شده ۴ نفر را جمع می‌کنند تا این شعارها را بدهند. باور کنید هیچ‌کدام از این شعارها در من تأثیر نمی‌گذارد. من به آن میلیون‌ها هوادار استقلال فکر می‌کنم که عاشق واقعی تیم خود هستند.
در مورد بازی با تراکتورسازی، نظرتان چیست؟ تراکتورسازی تیم بسیار خوبی است و پتانسیل بالایی دارد. من به خوبی می‌دانم کارمان دشوار است اما امیدواری زیادی دارم.

منبع: خبر ورزشی
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-06 13:43:46
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۶
اگه استقلال صدر نشینه پس شما غلط کردین اون گوشه استقلالو زدین تیمه دوم و استقلاله خوزستانو زدین اول...مرگ بر سایته بی عدالت...واقعا شرم آوره...برید خجالت بکشید
-
يكشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۲۸
معلوم نیست پرویز کنار زمین بازیو نگاه میکنه یا نه بابا این تیم فقط 2 بازی اول خوب بازی کرد با نیمه اول ذوب آهن - بقیه بازیها افتضاح بود ما این اس اس و نمیخواهیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر