فهرست
ادعای عجیب ظریف در مورد سرمربی سابق/ کواچ فحش می‌داد!
ادعای عجیب ظریف در مورد سرمربی سابق/ کواچ فحش می‌داد!

ادعای عجیب ظریف در مورد سرمربی سابق/ کواچ فحش می‌داد!

آی اسپورت- بازیکنان و هواداران تیم ملی والیبال، بالاخره به هدف‌شان رسیدند و چند هفته قبل، به دوران کوتاه مدت حضور بوبان کواچ در والیبال ایران پایان دادند. عملکرد کابوس وار تیم ملی در رقابت های جام جهانی و شکست های متوالی تیم، شرایط را برای تغییر در والیبال ایران مهیا کرد. تیم ملی والیبال در ماه های حضور اول کواچ، بخشی از بهترین نتایج تاریخش را به دست آورده بود اما در نوکیو، همه چیز عوض شد و والیبال به عنوان یکی از بی انگیزه ترین تیم های تاریخ ورزش ایران، انتقادهای زیادی را برانگیخت. انتقادهایی که بیشتر به نوع رفتار بازیکنان در زمین می پرداختند. به نظر می رسید بازیکنان دیگر تمایل چندانی برای حفظ کواچ ندارند و جایگاه متزلزل این مربی، موجب شده آن ها به جز بازی با ژاپن، در هیچ مسابقه دیگری باانگیزه نشان ندهند. در نهایت زیاد طول نکشید که کواچ برکنار شود و لوزانو، هدایت تیم ملی ایران را بر عهده بگیرد. 
درست در شروع بازی های ایران در رقابت های لیگ جهانی، فرهاد ظریف به دلایل نامعلومی از تیم ملی کنار گذاشته شد. غیبت مرد باتجربه تیم ملی در مسابقه های بعدی، گمانه‌زنی‌های زیادی را در فضای اطراف تیم ملی رقم زد. گروهی مسائل زندگی شخصی ظریف را دلیل کنار گذاشته شدن او از تیم می دانستند، بعضی ها از ماجراهای مربوط به مصدومیت او حرف می زدند و حتی گفته می شد او با یک بازیکن خاص در تیم مشکل دارد. حالا بعد از چند ماه، ظریف برای اولین بار درباره دلیل جدایی اش از تیم ملی صحبت کرده است. او در گفتگوی تازه، تاکید کرده که اسلوبودان کواچ در جریان بازی ها و تمرین ها به بازیکنان فحش می داده و دلیل جدایی آقای لیبرو از تیم هم همین بوده است! 
به نظر می رسد فرهاد ظریف بیش از حد روی حافظه ضعیف اهالی ورزش در ایران حساب باز کرده است. چرا که همه می دانند او هیچوقت از تیم ملی کنار نرفت. ظریف از تیم ملی کنار گذاشته شد و اگر پیشنهادی برای بازگشت دریافت می کرد، حتما به تیم بازمی گشت. درست شبیه ماجراهایی که برای محسن فروزان در باشگاه سیاه جامگان رقم خورده، ظریف اخراج از تیم را برنمی تابد و حالا که دیگر خبری از آقای سرمربی در ایران نیست، او را به توهین متهم می کند. کواچ در شرایطی با این اتهام روبرو می شود که همیشه به خاطر آرامش افراطی اش و برخورد نکردن با بازیکان تیم ملی، مورد سرزنش هوادارها قرار داشت. دستاویزِ امروز ظریف برای انتقاد از کواچ، عادت بسیاری از مربیان بزرگ دنیا بوده است. از فرگوسن تا مورینیو، مربیان بزرگ زیادی به خاطر فشار زیاد جریان مسابقه، حرف هایی به بازیکنان‌شان زده اند. امثال اسکولز اما مثل ستاره های نحیف و ظریف ورزش ایران نبودند که از چنین ماجرایی، بهانه ای برای تدوین یک سوگنامه بسازند! کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-12-06 18:13:07
نظر دهید
۴ نظر
sina
يكشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۵۱
Aman az harfe iruni jamaat
sina
يكشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۵۱
Key mikhaym doros shim. Aghaye zarif khub nis poshte sare kasi harf zadan
sina
يكشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۵۳
Aghaye zarif chera vaghti ishun iran budan in sohbataro nemikardi. Khoda yekam farhango mardunegi behemun bede
-
يكشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۲۳:۲۰
خفه شو کوتوله!نمک خوردی نمک دون نشکن مرده مرندی 100 شرف داره به تو مغرور.خداحافظی کردی برو به ترمه برس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر