فهرست
گل‌محمدی و رویای بازی با ژاوی: خیلی هیجان‌انگیز است!
گل‌محمدی و رویای بازی با ژاوی: خیلی هیجان‌انگیز است!

گل‌محمدی و رویای بازی با ژاوی: خیلی هیجان‌انگیز است!

آی اسپورت- یحیی گل‌محمدی، امیدوار است اولین سال حضورش در لیگ قهرمانان آسیا با بازیکن مورد علاقه‌اش ژاوی روبه‌رو شود. گل‌محمدی لیگ سیزدهم، با نفت تهران سهمیه آسیایی گرفت اما در این تیم نماند و به ذوب آهن رفت. او فصل پیش با قهرمانی جام حذفی سهمیه مستقیم مرحله گروهی لیگ قهرمانان را بدست آورد و از حالا، منتظر آغاز این مسابقات است.
گل محمدی به سایت رسمی باشگاه ذوب آهن گفته منتظر قرار گرفتن در گروهی آسان نیست: «در آسیا این موضوع که با چه تیمی هم گروه شویم خیلی معنی نمی‌دهد. این درست است که به هر حال سطح این مسابقات قابل ملاحظه است و همواره بازیکنان خوب خارجی به کیفیت این مسابقات افزوده‌اند اما از آنجا که معمولاً تیم‌ها همه ساله نمی‌توانند کیفیت خود را در یک سطح مطلوب نگه دارند باید بیشتر به کیفیت خودمان چشم بدوزیم نه قرار گرفتن در گروهی که تیم‌هایش از نام و اعتبار کمتری برخوردار هستند.»
بازی کردن با السد و ژاوی، می‌تواند جذاب‌ترین احتمال برای یحیی و ذوبی‌ها باشد: «او مدت‌ها کاپیتان تیم محبوبم بارسلونا بوده است. اینکه بازی او را از نزدیک آن هم مقابل تیم خودم ببینم برایم هیجان انگیز است و بدم نمی آید چنین اتفاقی رخ دهد.»9411
     
آی اسپورت
2015-12-06 19:47:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر