فهرست
نکته: یک‌سوم پایانی بازی‌ها، بلای جانِ ملوان
نکته: یک‌سوم پایانی بازی‌ها، بلای جانِ ملوان

نکته: یک‌سوم پایانی بازی‌ها، بلای جانِ ملوان

آی‌اسپورت-  روند بازیهای اخیر ملوان نشان می دهد که دقایق پایانی بازیها جایی است که ملوان بیشترین ضربه را از حریفان خود خورده است. ملوان در 4 بازی اخیر خود در لیگ برتر به جز پیروزی مقابل فولاد ته جدولی، مقابل سه تیم دیگر شکست خورده است. این در حالی است که پیش از آن سه تساوی 0-0 متوالی را تجربه کرده بود ، اما چیزی که در این شکست ها بیشتر توجه را جلب می کند دقایق گلهایی است که ملوان دریافت کرده که همه ی آنها در یک سوم پایانی بازی بوده است. در سه شکست اخیر ملوان مقابل پرسپولیس ، سایپا و تراکتورسازی حریفان موفق شدند 5 گل را وارد دروازه ی ملوان کنند که این 5 گل در دقایق 65 ، 67 ، 76 ، 78 و 84 برای آنها به ثبت رسید یعنی در 30 دقیقه پایانی بازی !

 
البته لازم به ذکر است ، گلهای خورده ی ملوان در یک سوم پایانی بازیها که می تواند مستقیماً به ضعف بدنی بازیکنان برگردد ، تنها به این 3 بازی خلاصه نمی شود و از 11 گلی که ملوان در 13 بازی تحت سرمربیگری حمید استیلی دریافت کرده ، 2 گل در نیمه ی اول و 9 گل در نیمه ی دوم که به آن اصطلاحاً نیمه ی مربیان نیز گفته می شود ، و مشخصا در یک سوم پایانی بازی و از دقیقه 60 به بعد وارد دروازه ی ملوان شده است .
 
با توجه به اینکه ملوان تمرینات پیش فصل را در روزهای اندک باقیمانده به مسابقات آغاز کرد ، این ضعف بدنی در هفته های ابتدایی لیگ قابل پیش بینی بود و به نظر می رسید با توجه به تعطیلی های بلند مدت و مکرر لیگ از هفته ی پنجم به بعد باید شاهد برطرف شدن آن بود که متاسفانه در هفته های اخیر بیش از پیش در تیم نمود پیدا کرد و مصدومیت های دائم بازیکنان کلیدی تیم می تواند یکی دیگر از نشانه های ضعف بزرگ این روزهای سپیدپوشان بندرانزلی باشد .

منبع: ملوان‌کلاب
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-12-06 19:49:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر