فهرست
مقایسه دو استقلال صدرنشین: تفاوت چند میلیاردی
مقایسه دو استقلال صدرنشین: تفاوت چند میلیاردی

مقایسه دو استقلال صدرنشین: تفاوت چند میلیاردی

آی اسپورت- در مقایسه دو صدرنشین، بودجه امسال استقلال تهران تقریبا سه برابر بودجه همنام اهوازی اش بوده است. به نقل از همشهری ورزشی پیش از شروع لیگ پانزدهم خیلی ها استقلال خوزستان را یکی از گزینه های سقوط می دانستند اما حالا پس از گذشت 13 هفته شرایط حسابی فرق کرده است. تیمی که قرار بود امسال با ویسی برای بقا بجنگند، در هفته های اخیر به رقیب جدی استقلال مظلومی در صدر جدول رده بندی تبدیل شده، تا لقب شگفتی ساز را به خود اختصاص دهد؛ البته تیمی که در هفته های اخیر بارها صدر را از استقلال گرفته و پس از 24 ساعت تحویل این تیم داده، در مقایسه با همنام تهرانی اش با بودجه کمتری لیگ پانزدهم را شروع کرده است.
براساس اعداد و ارقام ثبت شده در سایت رسمی سازمان لیگ برتر، بودجه امسال استقلال تهران تقریبا سه برابر بودجه همنام اهوازی اش بوده است. مهمتر اینکه 11 بازیکن اصلی مظلومی در فصل جاری روی هم رفته قراردادهایی به ارزش 9میلیاردو270 میلیون تومان داشته اند و این در حالی است که 11 بازیکن اصلی ویسی قراردادهایی به ارزش 2میلیارد و 690 میلیون امضا کرده اند! بازیکنان دو تیم براساس دقایق بازی ها آنها در لیگ انتخاب شده اند.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-06 20:47:17
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۵۶
این مقایسه رو در مورد اس اس خوزستان و پرسپولیس هم انجام بدین
-
يكشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۲۵
اخه شما لنگی پرا نمیفهمید اونها یک دهم استقلال حاشیه ندارن و هوادار هم ندارن و بی استرس بازی میکنن ایشالله به کوری چشم لنگیا قهرمانیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر