فهرست

سرمربی لورکوزن: دورتموند قهرمان می‌شود

آی‌اسپورت- سرمربی لورکوزن معتقد است نباید قهرمانی بوندسلیگا را بطور حتم از آن بایرن دانست، چرا که دورتموند هم شانس دارد.
بایرن مونیخ بعد از پانزده هفته از گذشت فصل جاری بوندسلیگا بالاخره طعم شکست را چشید و با نتیجه 3 بر 1 مغلوب بروسیا مونشن‌گلادباخ شد. این نتیجه و متعاقب آن برد دورتموند مقابل ولفسبورگ موجب شد اختلاف امتیاز دو مدعی باسابقه قهرمانی در فوتبال آلمان به عدد پنج برسد.
در همین رابطه ورزش سه نوشت؛ امروز راجر اشمیت سرمربی بایر لورکوزن به شبکه تلویزیونی "اشپورت وان" گفت:«اگر دورتموند شانس داشته باشد که در ادامه فصل بتواند با بهترین وضعیتش در میدان ظاهر شود، در این صورت من نمی‌گویم قهرمانی حتما از آن بایرن مونیخ خواهد بود».
با این وجود تردیدی نیست که بایرنی‌ها مدعی اول قهرمانی‌اند. اشمیت با اشاره به اینکه رمز یکه‌تازی بایرن در پرشمار بودن بازیکنان آنهاست، افزود. «خط حمله دو تیم قابل مقایسه هستند اما وقتی نگاهی به بضاعت بایرن می‌اندازیم، می‌بینیم که آنها انگار دو تا خط حمله دارند. برای همین آنها از امکانات متفاوتی برخوردارند. اما شکست در گلادباخ نشانه خوبی بود که به تیمی که ابرقدرت به نظر می‌رسید ثابت کرد آنها هم روزهای بد خواهند داشت».


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2015-12-07 03:10:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر