فهرست

مردانی سهمیه المپیک گرفت : طلای مکزیک به سجاد رسید

آی اسپورت - سجاد مردانی در رقابت‌های جایزه بزرگ مکزیک با شکست رقیب فرانسوی به مدال طلای وزن چهارم رسید و تک‌مدال طلای ایران در این رقابت‌ها را به دست آورد.
 در پایان مسابقات فینال گرندپری 2015، سجاد مردانی در فینال وزن 80+ کیلوگرم، رو در روی ام بار اندیایه از فرانسه قرار گرفت و با کسب پیروزی در این دیدار مدال طلای این مسابقات را کسب کرد.
مردانی که در راند اول این پیکار یک بر صفر پیش بود، در راند دوم بعد از ضربه خطای حریفش که با آرنج به صورت او زده شد، به عنوان فرد برنده مبارزه از سوی داور معرفی و نهایتا این دیدار 2 بر صفر به سود نماینده ایران به پایان رسید.
نایب قهرمان جهان در سال 2013 که با 80 امتیاز این رقابت‌ها تا رنکینگ چهارم وزن 80+ کیلوگرم هم بالا آمد، برای رسیدن به فینال این مسابقات در اولین مبارزه‌اش به مصاف رادیک عیسی‌اف از آذربایجان رفت و در پایان 3 راند مبارزه توانست با نتیجه یک بر صفر از سد قهرمان جهان در سال 2015 بگذرد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شود و به این ترتیب سهمیه المپیک خود را قطعی کرد.
مردانی در نیمه‌نهایی نیز به مصاف جسور بایکازوف از ازبکستان رفت و توانست با شکست نماینده قدرتمند ازبک‌ها که تاکنون سابقه باخت به هوگوپوشان ایران را نداشت، فینالیست شود.
ایران که با چهار نماینده در آخرین مرحله از رقابت‌ها‌ی گرند پری 2015 حضور داشت به یک طلا، یک نقره و یک برنز بسنده کرد.
در روز اول رقابت‌ها فرزان عاشورزاده به مدال نقره دست پیدا کرد و مسعود حجی زواره نیز تک‌برنز ایران را گرفت.

منبع: ایسنا
     
آی اسپورت
2015-12-07 08:59:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر