فهرست

اتفاق ویژه در فدراسیون فوتبال: ضبط نامه ها و مدارک کفاشیان

آی اسپورت - در روزهای اخیر ماموران یک نهاد امنیتی با حضور ناگهانی در دفتر رییس فدراسیون فوتبال، نامه ها و مدارک موجود در میز کار و کارتابل های اتاق کار علی کفاشیان را جمع آوری و ضبط کردند.
 ماموران مذکور وجه نقد و ارز موجود در اتاق علی کفاشیان را نیز صورتجلسه کرده و فعلا ضبط کردند تا بررسی های لازم انجام شود.
گفتنی است علی کفاشیان سه سال پیش نیز بر سر رسیدگی به یک پرونده ، برای چندساعت در حالت بازداشت به سر می برد که با ضمانت افراد معتبر و قید کفالت لازم در آن مقطع آزاد شد اما آن ماجراها تمام شده بود و شخص رییس فدراسیون هم درباره آن موضوع در چند مصاحبه مختلف توضیح داد که در رسانه ها نیز منتشر شد اما در آستانه انتخابات اسفندماه فدراسیون فوتبال، رسیدگی به مسایل مختلف حوزه مدیریتی فدراسیون در قریب به 8 سال گذشته، یکی از ضرورت های موجود به حساب می آمد که به نظر می رسد مورد توجه ارگان های ذیربط قرار گرفته است.
شایان ذکر است اینگونه بررسی ها و تحقیقات نهادهای بازرسی در کشورهای صاحب فوتبال نظیر ایتالیا ، فرانسه، آرژانتین و آلمان نیز طی سالهای اخیر بارها دیده شده و حتی پلیس با دخالت و ورود ضربتی اقداماتی را در جهت تضمین فضای پاک و سلامت فوتبال انجام داده است که حتی منجر به دستگیری بزرگترین چهره های فوتبالی دنیا هم شد و مورد استقبال جامعه جهانی ورزش هم قرار گرفت.
در حال حاضر نیز در صورت صحت عملکرد فدراسیون فوتبال با ریاست علی کفاشیان و مدیران زیر مجموعه اش، می توان با خیالی آسوده به استقبال انتخابات آتی فدراسیون فوتبال ایران رفت.
گفتنی است گزارش مفصل کمیسیون اصل نود مجلس نیز به سرانجام رسیده و گفته می شود در فرصت کوتاه باقیمانده تا انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی، این گزارش نیز در صحن علنی خوانده می شود.

منبع: تابناک ورزشی
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-07 09:16:37
نظر دهید

۱ نظر
sina
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۳۵
Fesade kafashian va bande esfehanie mojud va esteghlali budane komite davaran tu in chand sal bar kasi pushide ist
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر