فهرست
صادقیان :تابع تصمیم دایی هستم
صادقیان :تابع تصمیم دایی هستم

صادقیان :تابع تصمیم دایی هستم

آی اسپورت -پیام صادقیان  در مصاحبه ای نسبتا فرمایشی با سایت باشگاه پرسپولیس در متنی به چندان بلند بابت درگیری با رضا حقیقی عذرخواهی کرد . 

پیام صادقیان در آستانه تحویل سال نو در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: به خاطر اتفاقاتی که در بازی دوستانه پرسپولیس مقابل نفت رخ داد بسیار ناراحتم. دیشب تا صبح خوابم نبرد چرا که این اتفاق در  آستانه سال جدید و عید نوروز موجب رنجش و ناراحتی خاطر هواداران میلیونی پرسپولیس و همچنین کادر فنی و همبازیانم شد. نمی خواهم به این موضوع اشاره کنم که بحث بین من و همبازیم رضا حقیقی چرا و چگونه به وجود آمد.

او ادامه داد : اصلا نمی خواهم بگویم من چند درصد مقصرم و رضا حقیقی چقدر. به طور کلی این اتفاق نباید رخ می داد و من واقعا شرمنده هواداران هستم که در این روزهای آخر سال با این اتفاق باعث ناراحتی و دل نگرانی آنها شدم. امیدوارم که آنها من را ببخشند. همچنین از سرمربی بزرگوارم علی دایی و اعضای محترم کادر فنی به خاطر این مسئه شرمنده ام. امیدوارم آقای دایی که همیشه مثل یک برادر بزرگتر با ما رفتار می کنند از این مسئله گذشت کنند و امیدوارم فرصتی فراهم شود که من بتوانم در سه بازی آینده تیم پرسپولیس را همراهی کنم تا به قهرمانی پرسپولیس کمک کرده و دینم را ادا کنم. تمام آرزوی من در سال جدید قهرمانی پرسپولیس و همراهی تیم ملی در جام جهانی است. امیدوارم در سایه تصمیمات باشگاه و کادر فنی فرصت همراهی پرسپولیس در سه بازی آینده و کمک کردن برای قهرمانی تیم را داشته باشم و با ارائه بهترین بازی ها بتوانم دل هواداران را شاد کنم.

پیام صادقیان گفت: همین جا سال نو را به تمام هواداران پرسپولیس تبریک می گویم و برای آنها سلامتی، موفقیت و قهرمانی پرسپولیس را در سال نو آرزو می کنم. بنده تابع تصمیمات باشگاه و آقای دایی هستم. باز هم ضمن عذرخواهی از هواداران، آقای دایی، اعضای کادر سرپرستی و فنی، همبازیانم و مدیران و مسئولان باشگاه پرسپولیس امیدوارم این شرایط فراهم شود که بتوانم شانس کمک کردن به قهرمانی پرسپولیس را در سه بازی آتی داشته باشم. به طور کلی نباید این اتفاق رخ می داد و تمام هدف من این است که مربیانم و هواداران از عملکردم راضی باشند.

     
آی اسپورت
2014-03-20 23:57:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر