فهرست
استقلال علیه ایرانسل بیانیه داد
استقلال علیه ایرانسل بیانیه داد

استقلال علیه ایرانسل بیانیه داد

آی اسپورت - باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای نسبت به فعالیت‌های صورت گرفته غیر رسمی و بدون تایید باشگاه توسط برخی اپراتورهای تلفن همراه به ویژه ایرانسل واکنش نشان داد. در این بیانیه که در سایت رسمی باشگاه استقلال آمده است:
باشگاه استقلال اعلام می‌کند سامانه 3090 ، تنها سامانه رسمی باشگاه استقلال برای ارتباط با هواداران بوده است. این سامانه که مورد تایید باشگاه استقلال است اخبار رسمی و مورد تایید باشگاه، آخرین اطلاعات از وضعیت تیم و دیگر جزئیات این باشگاه پرهوادار را به اطلاع هواداران می‌رساند. عواید عضویت در این سامانه نیز به طور مستقیم به باشگاه استقلال منتقل می‌شود که به این ترتیب هواداران با عضویت در این سامانه می‌توانند بدون واسطه از تیم محبوب خود حمایت کنند.
سامانه 3090 و باشگاه استقلال ضمن تشکر از اپراتور همراه اول برای حمایت از این سامانه اعلام می‌کند این سرویس در دیگر اپراتورها ازجمله اپراتور ایرانسل فعال نبوده و سامانه‌هایی نظیر 8010، 8030، 8011 و غیره که در آن از نام باشگاه و یا بازیکنان و مربیان استقلال استفاده می‌شود، فاقد صلاحیت و اعتبار لازم هستند و از نظر باشگاه استقلال نیز هیچ گونه رسمیتی ندارند و عواید فعالیت‌های آنها به باشگاه نمی‌رسد.
باشگاه استقلال با اعلام این موضوع از هواداران عزیز درخواست می‌کند که تنها با اپراتور همراه اول از سامانه 3090 استفاده کنند تا مقابل اقدامات سایر اپراتورهای غیر رسمی که به ضرر باشگاه پر طرفدار و مردمی استقلال خواهد بود، عکس‌العمل قاطعی نشان دهند. بدیهی است باشگاه استقلال از طریق مراجع ذی‌صلاح نسبت به پیگیری و توقف سوء‌استفاده سایر اپراتورها اقدام و حقوق باشگاه و هواداران پرشمار استقلال را استیفا می‌کند.

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2015-12-07 12:31:39
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۰۴
فضولیش با سایته شما نیومده...فضولی موقوف سایته لنگیا
-
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۰۴
فضولیش با سایته شما نیومده...فضولی موقوف سایته لنگیا
-
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۰۴
این سرطان سل برای تیم ما شده حاشیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر