فهرست
تهدید آبی‌ها؛ تریلی جلوی هتل بیاید شکایت می‌کنیم
تهدید آبی‌ها؛ تریلی جلوی هتل بیاید شکایت می‌کنیم

تهدید آبی‌ها؛ تریلی جلوی هتل بیاید شکایت می‌کنیم

آی اسپورت - استقلال طی چند سال اخیر یکی، دو مرتبه در حین اقامت در تبریز بابت اتفاقاتی که صورت گرفته، دچار مشکل شده است. طی ۵ سال اخیر چند مرتبه شاهد آن بودیم که شب قبل از بازی عده‌ای به صورت خودجوش! مقابل هتل محل اقامت استقلال آمده و شروع به بوق زدن می‌کنند. از سوی دیگر حتی شاهد بوده‌ایم که یک تریلی به صورت تصادفی! برابر هتل پارک کرده و تا ساعات اولیه بامداد به تناوب مشغول بوق زدن می‌شود!  این بار اما استقلالی‌ها مسئله را سفت و سخت گرفته‌اند و می‌خواهند آن را در جلسه قبل از بازی مطرح کنند.
مدیران باشگاه معتقدند تمرکز و آرامش تیم قبل از بازی باید حفظ شود و نباید به گونه‌ای رفتار شود که بازیکنان نتوانند شب قبل از مسابقه را به راحتی سر کنند. در این میان قرار شده به محض بروز کوچکترین مشکلی مقابل هتل استقلال، با پلیس تماس گرفته شده و یک شکوائیه رسمی هم برای سازمان لیگ تنظیم شود. استقلال شنبه هفته آینده راهی تبریز می‌شود و یک‌شنبه با تراکتورسازی بازی دارد البته این دو تیم اول دی‌ماه هم دوباره در تبریز به مصاف هم می‌روند. بازی دوم در چارچوب مسابقات جام حذفی (مرحله نیمه‌نهایی) خواهد بود و به مراتب هم مهم‌تر از جدال اول است. 

منبع: خبر ورزشی
  ۴  
آی اسپورت
2015-12-07 14:04:59
نظر دهید

۴ نظر
پرویز گورخیده بد جوری
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۹
توتریلر رو جلوی دروازت پار کن تا گل نخوری"( چند تا بچها مینبوس دارن میاریم توشاگلی جلوی هتلت نگه میداریم تا پاره شدن بوقش میزنیم) هیچ غلطی نمیتوننین بکنین ؟*شهر ما خانه ما*
-
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۱
تبریزیهای بی فرهنگ
-
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۲۸
سوراختوری شما همیشه پاره هستین
-
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۱۹:۱۶
منبع رو باید می نوشتید مرحوم مغفور خبرورزشی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر