فهرست
گزارش ویژه: بررسی عملکرد لژیونرها در هفته‌ای که گذشت
گزارش ویژه: بررسی عملکرد لژیونرها در هفته‌ای که گذشت

گزارش ویژه: بررسی عملکرد لژیونرها در هفته‌ای که گذشت

آی‌اسپورت- از شانزده لژیونر ایرانی حاضر در لیگ‌های خارجی، نیمی از آن‌ها در این هفته به میدان رفتند. یک گل، یک پاس گل و یک پنالتیِ هدر داده آمار ایرانی‌ها در این هفته بود. گل و پاسِ‌گلی که توسط گوچی به ثمر رسید و پنالتی‌ای که جباری هدر داد. 

 
علیرضا حقیقی: گلر شماره یک تیم ملی هم شکست تیمش مقابل روستوف را از روی نیمکت تماشا کرد.

 
دانیال داوری: آرمینا بیله‌فلد در روزی که باز هم دانیال را روی نیمکت نشانده بود، موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد کارلسروهه بگذرد و به رده دوازدهم برسد. آرمینیا در بازی هجدهم خود به مصاف سنت پائولی می رود.

 
پژمان منتظری: مدافع ملی پوش الاهلی بازی حساس این تیم را به دلیل مصدومیت از دست داد، منتظری در دیدار قبلی الاهلی در دقیقه 22 مصدوم شد و از بازی بیرون رفت.

 
 احسان حاجی‌صفی: دفاع چپ فرانکفورت پس از محرومیت یک جلسه‌ای بابت کارت قرمزی که دریافت کرده بود، در این هفته 65 دقیقه به میدان رفا. فرانکفورت هم با یک گل از سد مونیخ 1960 گذشت. حالا این تیم در رده دهم جدول قرا گرفته.

 
سعید عزت‌الهی: سعید نیز به دلیل همان مشکل اداری معروف تا قبل از نیم فصل نمی توانست برای روستوف بازی کند.

 
محمد نوری: تیم المسیمیر بالاخره موفق شد با تساوی این هفته مقابل الاهلی، چهارمین امتیاز فصلش را کسب کند. این تیم همچنان در قعرجدول حضور دارد. بازی بعدی مسیمیر در برابر تیم العربی است.

 
مجتبی جباری: زیدانِ آسیا در این هفته هم حضوری کامل در ترکیب تیمش داشت و یک پنالتی هم خراب کرد. الاهلی با این تساوی 14 امتیازی شد و در رده هفتم جدول قرار گرفت، بازی بعدی آنها در برابر تیم لخویاست.

 
آندرانیک تیموریان: کاپیتان تیم ملی ایران نیز در این بازی حضور نداشت، وی به دلیل 4 اخطاره شدن بازی این تیم در مقابل العربی را از دست دهد، دیداری که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید و باعث شد ام صلالی ها 18 امتیازی شوند و در رده ششم جدول رده بندی قرار بگیرند.

 
 مسعود شجاعی: الغرافه در روزی که بازیکن ایرانی‌اش را 86 دقیقه در ترکیب داشت، مغلوب الریان شد. تا این تیم کماکان با 14 امتیاز در رده هشتم جدول قرار بگیرند. آن‌ها در بازی بعدی به سراغ تیم قعرنشین قطر می‌روند.

 
اشکان دژآگه: شماره 86 العربی هم در دیدار مقابل ام‌صلال به طور کامل در زمین حضور داشت. این دیدار با تساوی یک بر یک همراه شد. آنها اکنون 20 امتیازی شدند و به رده چهارم جدول صعود کردند. بازی بعدی اشکان و یارانش نیز در مقابل مسیمیر به کاپیتانی محمد نوری است.

 
 علیرضا جهانبخش: وینگر ملی پوش فوتبال ایران نیز در این هفته در ترکیب ثابت تیمش به میدان رفت و 60 دقیقه برای آلکمار به میدان رفت. جهانبخش در این بازی برای اولین بار در پست پشت مهاجم به بازی گرفته شد و نمایش خوبی نداشت. آلکمار با این باخت، هجده امتیازی در رتبه دهم قرار گرفت. بازی بعدی آن‌ها در برابر پی‌ای‌سی‌ول قرار خواهند گرفت.

 
کریم انصاری‌فرد: انصاری فرد با درخشش در بازی قبلی توانست در این بازی هم به صورت ثابت در میدان حاضر شود. کریم در نود دقیقه‌ای که برای تیمش به میدان رفت، نتوانست جلوی شکست 2-1 تیمش را بگیرد. پانیونیوس بیست‌ودو امتیازی باقی ماند و به دلیل تفاضل گل بدتر در رده پنجم جدول قرار گرفت. آن‌ها بازی بعدی خود را در برابر تیم نامدار آاِک آتن قرار خواهند گرفت.

 
 سردار آزمون: مهاجم روستوف به دلیل گذراندن از دوران نقاهت مربوط به عمل بینی خود نتوانست در این بازی این هفته حضور پیدا کند. اما شاگردان قربان بردیف در این بازی نیز به موفقیت‌های خود ادامه دادند و توانستند با یک گل به برتری برسند و با 34 امتیاز در رده دوم لیگ روسیه قرار داشته باشند.
 
   
رضا قوچان‌نژاد: گوچی موفق‌ترین لژیونر هفته اخیر بود. رضا در دیدار این هفته چارلتون مقابل برایتون یک گل زد و یک پاس گل داد. در این بازی سومین گل فصلِ قوچان‌نژاد به ثبت رسید. البته به غیر از دو گلی که با تاثیر گوچی به ثبت رسید، این تیم سه گل هم دریافت کرد تا با این شکست به رده بیست‌ودوم جدول بیست‌وچهار تیمِ برسد.
 
مرتضی پورعلی‌گنجی و مهرداد بیت‌آشور هم دیدارهای تیم‌شان در این فصل به پایان رسید.
     
آی اسپورت
2015-12-07 19:10:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر