فهرست
«اوزیل» به دنبال کسب جایگاه «تیری هانری»
«اوزیل» به دنبال کسب جایگاه «تیری هانری»

«اوزیل» به دنبال کسب جایگاه «تیری هانری»

آی اسپورت- «مسوت اوزیل» در بهترین شرایط خودش قرار دارد و یکی از کلیدی ترین بازیکنان آرسنال در این فصل است.او در ۱۵ بازی ۱۲ پاس گل داده است تا به تنهایی در صدر سازنده ترین بازیکنان لیگهای معتبر اروپایی قرار بگیرد.
رکورد بیشترین پاس گل در یک فصل از رقابتهای لیگ برتر در اختیار دیگر آرسنالی یعنی تیری هانری است.هانری در فصل ۲۰۰۳-۲۰۰۲ با ۲۰ پاس گل بهترین آمار را در تاریخ لیگ برتر دارد،در فصلی که با ۲۴ گل زده پشت سر فن نیستلروی ۲۵ گله در رده ی دوم بهترین گلزنان ایستاد.
سسک فابرگاس که فصل پیش تا قبل از سال نو میلادی موفق به ارائه ی ۱۳ پاس گل به هم تیمی هایش شده بود،از آن پس تنها موفق به دادن ۵ پاس گل شد تا با ۱۸ پاس نتواند به رکورد بازیکن فرانسوی آرسنال برسد.اما اوزیل ۲۷ بازی فرصت دارد تا با ۹ پاس گل دیگر رکوردی تاریخی به نام خود ثبت کند.
لمپارد با ۱۸ پاس گل در فصل ۲۰۰۵-۲۰۰۴ درکنار فابرگاس قرار دارد.فابرگاس در فصل ۲۰۰۸-۲۰۰۷ با ۱۷ پاس رتبه ی سوم را نیز در اختیار دارد.رتبه ی چهارم در اختیار کانتوناست که در فصل ۱۹۹۳-۱۹۹۲ موفق به دادن ۱۶ پاس گل شد.رتبه ی پنجم نیز با ۱۵ گل در اختیار این بازیکنان است؛استیو مک مانامن،دیوید بکام،رابرت پیرس،نولبرتو سولانو و متئو لتیسیر.

کدخبر:۹۴۱۳
     
آی اسپورت
2015-12-07 19:13:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر