فهرست
حمله به رفیق گرمابه و گلستان: میثاقیان از داوری سود می‌برد!
حمله به رفیق گرمابه و گلستان: میثاقیان از داوری سود می‌برد!

حمله به رفیق گرمابه و گلستان: میثاقیان از داوری سود می‌برد!

آی‌اسپورت- مس کرمان که فصل گذشته درگیر تبانی شده بود، حالا به تیم حریف معترض شده. جریان از این قرار است که در دیدار خونه‌به‌خونه بابل مقابل مس کرمان، در دقایق پایانی بازی داور از یک صحنه مشکوک به راحتی عبور می‌کند. اتفاقی که به نظر کارشناس داوری برنامه لیگ باید یک پنالتی به ضرر خونه‌به‌خونه اعلام می‌شد. همین موضوع باعث شد که سایت مس کرمان به این اتفاق واکنش نشان دهد. جالب است که سایت رسمی مس که فصل گذشته به شدت نسبت به شایعه‌ها راجب به تبانی‌ میثاقیان واکنش نشان می‌داد حالا همین اتهام را نسبت به تیمِ جدید میثاقیان زده. سایت مس صراحتا اعلام کرده که خونه‌به‌خونه بیشترین سود را از اشتباهات داوری برده. نگاهی داریم به تصمیمات تاثیرگذار داوری در دیدارهای این فصلِ خونه‌به‌خونه.
 
هفته ۷ / پنالتی مس رفسنجان مقابل خونه‌به‌خونه در دقیقه ۹۰ بازی در ابتدا تبدیل به گل شد ولی در میان بهت همگان داور دستور به تکرارش داد.
 هفته ۸ /  بازیکنِ خونه به خونه با دست و به صورت اسپک توپ را در محوطه جریمه لمس می کند اما داور اعتقادی به پنالتی ندارد.هفته ۱۰ / در بازی این تیم مقابل خیبر خرم آباد زمانی که داور یک پنالتی مشکوک برای تیم خونه به خونه اعلام می کند، نیکبخت سرمربی تیم لرستانی به سمت اکبر میثاقیان رفته و با صدای بلند می گوید: «اکبر آقا حالا می‎فهمم که در لیگ یک وضعیت چطور است و نتایچ چگونه رقم می‎خورد».
 هفته ۱۱ / در دیدار مقابل فولاد یزد در حالی که تیم مهمان پیش بود، داور در لحظات پایانی خطایی اعلام می‌کند که واکنش سرمربی حریف را در بردارد. سرمربی فولاد یزد به سمت داور حمله‌ور شد و خطای پنالتی که داور اعلام کرده را باور نمی‌کند.
 


هفته ۱۲ / تیم حریف ۴-۰ خونه‌به‌خونه را شکست داد و مشکل داوری هم پیش نیامد.
 هفته ۱۳ / یک پنالتی برای خونه به خونه گرفته شد.
 هفته ۱۴ / دو بازیکن گیتی‌پسند اخراج شد تا ۹ نفره بازی را به پایان برساند.
 هفته ۱۵ / یک پنالتی دیگر برای خونه به خونه گرفته شد که کارشناس داوری برنامه لیگ یک اشتباه بودن آن را تایید کرد. همچنین این کارشناس معتقد بود یک پنالتی هم به سود پیکان اعلام نشد.
هفته 17 / کارشناس داوری برنامه لیگ یک معتقد است که در دقایق پایانی دیدار مس مقابل خونه‌به‌خونه باید یک پنالتی به سود کرمانی‌ها اعلام می‌شد. این دیدار با نتیجه بدون گل به پایان رسید.  


کدخبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2015-12-07 20:14:49
نظر دهید

۷ نظر
سعید
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۱۶
اشی مشی مافیا
-
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۲۰:۲۳
چه مزخرفاتی. مثلا اون پنالتی که تکرار شد به شکل واضحی بازیکنان حربف زود رفتن تو محوطه جریمه. اونقدر واضح بود,که داور مجبور شد پنالتیو تکرار کنه, اگه می خواست به نفع بگیره که اصلا پنالتی نمی گرفت دقیقه نود. بقیشم مزخرفه غیر از اون پنالتی که باید بخاطر خطای هند می گرفت
گتاب سیتی
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۱۰
چیزی که عوض داره گله نداره پس نباید مسی ها اینقدر بهونه داشته باشن
-
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۳۹
فوتبالوکثیف کرده اکبربادارو دستش
-
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۰۱:۰۶
تبانی تبانی اکبر اوتی مولایی
-
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۱۵
جالبه مسی ها خودشون میدونن که میثاقیان چطوری نتیجه میگیره خخخخخخخخخ
احسان یونسی
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۷
آقا خبر جالبی بود واقعا ممنون نگارشش هم عاااااااااااااااااااااااااالی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر