فهرست
حنطه بعد از محرومیت: امیدوارم وجدان درد نگیرند
حنطه بعد از محرومیت: امیدوارم وجدان درد نگیرند

حنطه بعد از محرومیت: امیدوارم وجدان درد نگیرند

آی اسپورت- علی حنطه درباره محرومیت سه جلسه ایش از همراهی استقلال اهواز به دلیل ضربه زدن به داور بعد از مسابقه با فولاد خوزستان گفت:« هیچ چیز نمی توانم درباره رای صادره کمیته انضباطی بگویم الا اینکه امیدوارم وجدان درد نگیرند. همه می دانند که من هیچ کاری نکردم. اگر من به داور ضربه زده بودم چرا هیچکسی در رسانه های اهواز به این مساله اشاره نکرد. گویا مسوولان کمیته انضباطی می خواستند یک مربی را قربانی کنند که آن هم من بودم.»
وی درباره اینکه با توجه به قطعی بودن حکم آیا باز هم به رای صادره اعتراض خواهند کرد یا خیر، گفت: «من به باشگاه اعلام کردم چند بار هم به مدیر عامل تیم زنگ زدم و به آنها گفتم گزارش هایی که اعلام می کنند حقیقت ندارند. من فقط به داور گفتم تو را به همین روزهای عزیز می سپارمت و هیچ کار دیگری با او نداشتم حتی دست من هم با او برخورد نداشت. آیا جواب کسی که در فوتبال ما حرف حق می زند این است؟ این یک بی عدالتی محرز است. دیروز نامه کمیته انضباطی به دست من رسید و من هم سریعا به آنهانامه ای را ارسال کردم. درخواست من این است که طرفین را رودررو کنند. اگر آن داور در چشم من نگاه کند و بگوید که من همچین کاری کرده ام مادام العمر محرومم کنند.»
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-12-07 20:51:10
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۲۲:۳۴
روز قیامت بخاطر تخلفات لیگ ما میریم تو وقت اضافه!!!
رضا
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۲۵
حالا خوبه که نمره خاصی در کارنامه مربیگریش دیده نمیشه و هرجا که اسمش میاد صحبت از جنجال و درگیریه... {رجوع شود به سوابق ایشان، به استناد برنامه نود)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر