فهرست
کفاشیان: ازنهادهای امنیتی نیامدند/حسنی‌خو:آمدند!
کفاشیان: ازنهادهای امنیتی نیامدند/حسنی‌خو:آمدند!

کفاشیان: ازنهادهای امنیتی نیامدند/حسنی‌خو:آمدند!

آی اسپورت-مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان، ورود بازرسان یک نهاد مسئول به فدراسیون فوتبال و انجام یک سری تحقیقات از دفتر ریاست این فدراسیون را تایید و به خاطر قرار داشتن موضوع در مرحله تحقیقات مقدماتی از ارائه توضیحات بیشتر خودداری کرد. حسنی‌خو در این مورد گفت:«اصل موضوع تایید می شود اما نمی توانم توضیحات بیشتری ارائه کنم. اصلا قرار نبود موضوع رسانه ای شود و رسانه ای هم نشود، بهتر است.»
کفاشیان اما تلاش می‌کند تا مثل همیشه با خنده و تکذیب به این خبر واکنش نشان دهد:«واقعا نمی دانم این چه خبرهایی است. اینکه به دفتر من آمده اند و اسناد مرا ضبط کرده اند جای تعجب دارد. سازمان بازرسی در همه ارگان ها حاضر است. همینطور که دوستان در این نهاد به فدراسیون فوتبال هم می آیند.نمایندگان سازمان بازرسی در ماه چند بار به فدراسیون فوتبال می آیند و در همین فدراسیون دفتر نیز دارند. واقعا من از این خبر تعجب کردم.دوستانی که به دفترم آمدند نه از نهادهای امنیتی که از سازمان بازرسی بودند.
وی ادامه داد:دیروز ماموران سازمان بازرسی با ما جلسه ای داشتند و قراردادها را با هم در این جلسه بررسی و مرور کردیم و نه دستگیری صورت گرفت و نه ضبط اسناد. فقط در حد یک جلسه بود که در همه ادارات و ارگان ها انجام می شود. قبلا هم در فدراسیون فوتبال این موضوع اتفاق افتاده بود. البته من از این موضوع ناراحت نیستم چون توهم است.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-12-07 21:16:57
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۵۲
بهترین موقع برکناری کفاشیان است چون مسولین فیفا دستگیرشدند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر