فهرست
دونگا، نیمار را بهتر از مسی و رونالدو می داند
دونگا، نیمار را بهتر از مسی و رونالدو می داند

دونگا، نیمار را بهتر از مسی و رونالدو می داند

آی اسپورت – دونگا سرمربی تیم ملی برزیل برای انتخاب بهترین بازیکن دنیا به نیمار به عوان نفر اول و بالاتر از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو رای داده است. دونگا معتقد است که انتخاب درستی داشته چرا که احساس می کند رونالدو ثبات لازم را نداشته و مسی هم مدت زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده است.
کاکا آخرین بازیکن برزیلی است که توانسته در سال 2007 توپ طلای بازیکن سال فوتبال دنیا را به دست بیاورد، جایزه ای که طی هفت سال گذشته تحت سلطه مطلق مسی و رونالدو بوده  است.  مسی چهار بار و رونالدو سه بار توپ طلا را کسب کرده اند و این هشتمین سال متوالی است که این دو فوق ستاره فوتبال دنیا در جمع سه نامزد نهایی کسب این جایزه و در مراسم باشکوه شهر زوریخ حضور خواهند داشت.

دونگا در مورد انتخاب خود گفت: «من به نیمار رای دادم. الان دوره او است، گرچه همه آن بازیکنان در یک سطح هستند. کریستیانو رونالدو سال گذشته فوق العاده بود و فصلی عالی را پشت سر گذاشت چون رئال مادرید در شرایط خیلی خوبی بود. معنی اش این نیست که الان خوب بازی نمی کند اما مثل سال گذشته نیست. مسی هم خوب بود اما مصدوم شد. نیمار در حال حاضر در اوج است و در تیمش نقش لیدر را به عهده گرفته. به نظرم الان دیگر وقت درخشش او رسیده است.»
     
آی اسپورت
2015-12-08 01:36:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر