فهرست
کارشناسی/ والدانو: سردی بنیتس و حلقه گمشده رئال
کارشناسی/ والدانو: سردی بنیتس و حلقه گمشده رئال

کارشناسی/ والدانو: سردی بنیتس و حلقه گمشده رئال

آی اسپورت – خورخه والدانو مدیر فنی سابق رئال مادرید در مقاله ای در روزنامه رکورد به بررسی وضعیت این روزهای رئال مادرید، تردیدهایی که در مورد موقعیت رافا بنیتس وجود دارد و اشتباهی که باشگاه با اخراج آنچلوتی مرتکب شده، پرداخت.
رختکن زیر نظر آنچلوتی: «بازیکنانی که با عشق و علاقه به حرفهای آنچلوتی گوش می کردند و واکنش نشان می دادند حالا مثل سرباز به دستورات بنیتس گوش می دهند. اوضاع مثل قبل نیست. فلورنتینو با اخراج مردی که قلب بازیکنان را به دست آورده بود اشتباه بزرگی مرتکب شد. خیلی سخت است که یک گروه از بازیکنان بزرگ را گرد هم بیاوری و همه آنها هم عاشق مربیشان باشند.»
سرد بودن بنیتس: «رافا بنیتس در حال جنگیدن برای رسیدن به جایگاهی است که آنچلوتی بدون تلاش به دست آورده بود. این جنگیدن برای رافا هزینه زیادی را در برداشته چون مسائل علمی را با لحن بسیار سردی بیان می کند که حوصله بازیکنان را سر می برد.»
راهی که باید طی شود: «برای رسیدن به احساس یک تیم واقعی، فرمولهای بنیتس باید برد برای تیم، گلزنی برای کریستیانو و بازی تماشایی برای هواداران را تضمین کند اما اولین و مهمترین نکته، نتیجه گرفتن است. مشکل این است که شما نمی توانی نتیجه در فوتبال راتضمین کنی و این سخت ترین بخش کار است.»
     
آی اسپورت
2015-12-08 02:49:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر