فهرست

چرا رحمتی به نود نرفت؟ داستان یک نظرسنجی

آی اسپورت - طی یک هفته گذشته خبرهای مختلفی درباره حضور مهدی رحمتی در برنامه 90 دوشنبه شب مطرح شد.
 بر اساس این خبر دروازه‌بان استقلال که در این فصل به منجی تیم مظلومی تبدیل شده قرار بود دیشب در مقابل عادل فردوسی‌پور بنشیند و به تمام سوالات و شائبه‌هایی که درباره دلایل کنار رفتنش از تیم ملی بود صحبت کند. با این حال روز گذشته رسانه های خبری از منتفی شدن حضور رحمتی در برنامه پربیننده دوشنبه شب خبر دادند.
 در حالی‌که صحبت‌های رحمتی در 90 درباره تیم ملی تا حد زیادی برای او نفع به دنبال داشته باشد اما منتفی شدن این اتفاق علامت سوال بزرگی در برابر این اتفاق قرار داد که چرا با وجود این نفع، رحمتی از او حضور در مهم‌ترین برنامه ورزشی تلویزیون انصراف داده است.
 شنیده‌ها حاکی از آن است که دلیل عدم حضور رحمتی در 90 نه‌تنها ازسوی دروازه‌بان استقلالی‌ها نبوده بلکه خود عادل فردوسی‌پور روی نام مهمان این هفته‌اش خط قرمز کشیده است.
 این طور که شنیده می‌شود دروازه‌بان استقلال برای حضور در برنامه 90 شرطی برای فردوسی‌پور گذاشته و عنوان کرده تنها در صورتی در این برنامه حاضر می‌شود که مجری 90، نظرسنجی این هفته برنامه‌اش را هم به موافقت یا مخالفت حضور با رحمتی در تیم ملی اختصاص دهد.
 از آنجایی که در چنین نظرسنجی هایی یک طرف معامله کارلوس کی روش قرار می گیرد و جدال سختی برای وی در مقابل رحمتی خواهد بود و ممکن است در این نظرسنجی شکست بخورد، از اساس قبول چنین شرطی از سوی مجری برنامه 90 پذیرفته شده نیست چرا که سرمربی پرتغالی تیم ملی به عنوان خطوط قرمز فردوسی‌پور محسوب می‌شود.
 همین امر باعث شد مجری 90 قید حضور مهمان پربیننده‌اش را بزند و جواب رد به شرط او بدهد تا مرتضی پورعلی‌گنجی در این هفته به عنوان جایگزین رحمتی به عنوان مهمان 90 انتخاب شد.

منبع: جام نیوز
  ۴  
آی اسپورت
2015-12-08 08:05:31
نظر دهید

۴ نظر
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۷
به به ناعادل عجب!!!!
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۷
به به ناعادل عجب!!!!
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۷
به به ناعادل عجب!!!!
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۷
به به ناعادل عجب!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر