فهرست

شرایط مالی تمدید قرارداد رحمتی با استقلال: هر سال، 10 درصد بیشتر از پارسال

آی اسپورت - مهدی رحمتی در پیغام و پسغامی که برای باشگاه فرستاده اعلام کرده حاضر است سه ساله تمدید کند اما این قرارداد یک بند ویژه دارد. همان طور که اشاره شد مهدی حاضر به همکاری با قلعه‌نویی نیست و با ورود او از در باشگاه، رحمتی از در دیگر خارج می‌شود.
 شماره یک محبوب برای این که در صورت بازگشت ژنرال بتواند با اختیار خودش از استقلال جدا شود و قرارداد سه‌ساله دست و پایش را نبندد فقط و فقط یک بند در قراردادش می‌گنجاند.
 آن بند هم این است که اگر شخصی سرمربی استقلال شد که تمایل به همکاری با او نداشت بتواند یک طرفه قراردادش را فسخ کند و جدا شود. البته در این بند نامی از قلعه‌نویی یا فرد خاصی آورده نمی‌شود اما مشخص است که مقصود و منظور او از این بند همکاری نکردن با امیر در صورت بازگشت او به استقلال است.
 آنطور که روزنامه گل نوشته، در بحث مالی هم مبلغ قرارداد رحمتی مانند این فصل است و تنها در هر فصل 10 درصد به آن اضافه خواهد شد. قرارداد مهدی امسال 1.200 میلیارد است آن هم بدون هیچ امتیاز یا بندی که حتی یک ریال آن را افزایش دهد. حتی سیو و بسته نگه داشتن دروازه هم پاداشی برای مهدی به دنبال ندارد.
 با این حساب برای سال آینده فقط 120 میلیون روی قرارداد مهدی گذاشته می‌شود و ارزش آن به 1.320 می‌رسد. این قرارداد برای سال دوم به 1.452 و سال سوم هم تنها حدود 1.600 خواهد بود.
 
کد خبر: 9408 
     
آی اسپورت
2015-12-08 10:57:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر