فهرست
کفشگری: از پرسپولیس جدا نمی‌شوم
کفشگری: از پرسپولیس جدا نمی‌شوم

کفشگری: از پرسپولیس جدا نمی‌شوم

آی اسپورت- مهرداد کفشگری، بازیکن نیمکت‌نشین پرسپولیس قرار نیست از این تیم جدا شود. او که در اردوی این تیم در کیش حضور داشت، از امیدهای خود برای بازی در پرسپولیس گفت و ضمن حمایت از برانکو ایوانکوویچ مذاکره با تیم‌های دیگر را تکذیب کرد.

 
برخی شایعات خبر از اختلافت با برانکو می‌دهد و اینکه قرار است از پرسپولیس جدا شوی.
من با برانکو مشکلی ندارم. حتی به ذهنم هم خطور نمی‌کند که با سرمربی پرسپولیس مشکل پیدا کنم. واقعیت این است که مصدوم شدم و بعد از آن دو بازیکن در پست من خیلی خوب کار کردند و به تیم امید و تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند، من هم از این بابت خوشحالم. اما برانکو را از صمیم قلب دوست دارم و قرار نیست از پرسپولیس جدا شوم. با هیچ تیمی هم مذاکره نکرده‌ام و اصلا به جدایی از پرسپولیس فکر نمی‌کنم.
 

شرایط اردوی کیش چطور بود؟
آب‌وهوا خیلی خوب بود. کار گروهی انجام دادیم و شرایط مناسب بود. شرایط روحی بچه‌ها هم عالی بود اما اینکه مربیان تیم به اهدافی که می‌خواستند رسیدند یا نه را باید از خودشان بپرسید.
 

پرسپولیس مشکل گلزنی پیدا کرده، در این اردو راهکاری برای این مشکل پیدا کردید؟
در هر اردویی روی گلزنی کار می‌کنیم اما اینکه بتوانیم گلزنی کنیم به تمرکز بازیکنان برمی‌گردد. یعنی به مربیان ارتباط زیادی ندارد و بازیکنان باید روی گل زدن تمرکز داشته باشند.
 

بعد از توهین‌هایی که در فضای مجازی به طارمی شد، بازیکنان حمایت زیادی از این بازیکن کردند.
به نظر من، طارمی کامل‌ترین بازیکن ایران است. به او بدوبیراه گفتند و این حقش نبود. آنهایی که فوتبال می‌فهمند به‌خوبی می‌دانند که طارمی بازیکن بزرگی است. با همه اینها، نباید به این موضوعات فکر کرد.
 

اما او از اردوی پرسپولیس خارج شد و به بوشهر رفت.
طارمی باید زودتر می‌رفت تا به خانواده‌اش برسد.
 

برخی گفتند که اردوی کیش برای پرسپولیس تفریحی است.
حتما می‌دانید که ما مربی بزرگی داریم که با هیچ‌کس شوخی ندارد. برخی دنبال حاشیه‌سازی هستند. اگر بازیکنی هم کاری انجام داده با اجازه برانکو بوده است. مثلا چه اشکالی دارد که بازیکن سوار هلی‌کوپتر شود و تفریح سالم داشته باشد؟ بازیکنان دنبال تفریح سالم هستند و برانکو هم مربی بادیسیپلینی هست.
     
آی اسپورت
2015-12-08 13:22:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر