فهرست
برانکو: خوش‌شانس بودیم که در این هوا رفتیم کیش
برانکو: خوش‌شانس بودیم که در این هوا رفتیم کیش

برانکو: خوش‌شانس بودیم که در این هوا رفتیم کیش

آی اسپورت- در پایان اردوی پرسپولیس در کیش حس رضایتمندی را می‌شد در چشمان برانکو ایوانکوویچ دید. سرمربی کروات پرسپولیس در شرایطی تیمش را به این اردو بُرد که هوای برفی تهران وضعیت تمرینی برخی تیم‌ها را به خطر انداخته بود. گفتگوی این مربی را به نقل از همشهری ورزشی بخوانید.
 

آقای برانکو، در پایان اردوی کیش آماده‌سازی تیم‌تان را چطور ارزیابی می‌کنید؟
از برگزاری اردوی کیش خیلی راضی هستم. یعنی به همان هدفی که دنبالش بودم دست یافتم. دستورات تاکتیکی که برای بازیکنان در نظر گرفته بودم را پیاده کردم. از تمام امکاناتی که برای انجام یک اردوی مناسب فراهم بود نیز استفاده کردیم.
 

این هم از خوش‌شانسی پرسپولیس است که این روزها هوای تهران سرد و برفی است.
دقیقا خوش‌شانس بودیم. بهترین تصمیمی بود که گرفتیم و به کیش آمدیم. در هوای تهران اصلا نمی‌توانستیم برنامه‌هایمان را پیاده کنیم.

 
شرایط بازیکنان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
اینکه ما تمام بازیکنان را در اختیار داشتیم خیلی خوب بود. تقریبا همه را یک‌جا در اختیار داشتیم و فقط بازیکنان جوان‌مان که در تیم امید هستند را در اردوی کیش نداشتیم. ما در تهران به غیر از اینها، خیلی وقت‌ها ملی‌پوشان تیم بزرگسالان را هم در اختیار نداشتیم ولی در اردوی کیش تقریبا همه بودند و برای همین خیلی مهم بود که این اردو را برگزار کنیم.
 

البته تمرین در زمین شماره2 ورزشگاه المپیک کیش برای شما چندان خوشایند نبود.
فقط یک روز مجبور شدیم در این زمین تمرین کنیم و زمین شماره2 هم اصلا کیفیت لازم را نداشت. اما در کل اردوی مناسبی در کیش داشتیم و خیلی خوب برگزار شد.
 

اتفاقاتی که برای مهدی طارمی افتاد و توهین‌هایی که در فضای مجازی به این بازیکن شد، فضای این باشگاه را تحت‌الشعاع قرار داد؟
بالاخره هر کاری که هوادار بخواهد انجام می‌دهد و هر حرفی که می‌خواهند به زبان می‌آورند. طبیعی است. خیلی‌ها از مهدی طارمی بابت موقعیت‌های گلی که از دست داد، مایوس شدند و من نمی‌توانم روی این حرف‌ها تاثیری بگذارم. مهم این است که همگی بدانیم پرسپولیسی هستیم.
 

برای همین به طارمی مرخصی دادید؟
من به طارمی مرخصی ندادم. تمرینات تیم در کیش به اتمام رسید و به خاطر نزدیکی بوشهر با کیش از ما جدا شد و به زادگاهش رفت.
 

اینکه از یک تیم مصری پیشنهاد مربیگری دارید، درست است؟
بله، پیشنهادی از بزرگ‌ترین تیم مصر داشتم اما به خاطر پرسپولیس این پیشنهاد را رد کردم و سعی کردم در کنار تیم محبوبم باشم.
 

اینکه برخی رسانه‌ها عنوان کردند که برای تفریح به کیش رفتید، چقدر صحت دارد؟
تیم‌ها وقتی در کمپ تمرین می‌کنند و اردو می‌زنند، خسته می‌شوند. برای همین من یک روز به بازیکنانم استراحت دادم؛ اتفاقی که در همه تیم‌های بزرگ در دنیا می‌افتد و متداول است.


9411
     
آی اسپورت
2015-12-08 13:30:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر