فهرست
مقایسه رونالدو 2015 با 2016: کریس به دنبال رکوردی دیگر
مقایسه رونالدو 2015 با 2016: کریس به دنبال رکوردی دیگر

مقایسه رونالدو 2015 با 2016: کریس به دنبال رکوردی دیگر

آی اسپورت- در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید برابر تیم مالمو سوئد قرار خواهد گرفت،مالمو کنار شاختار ۳ امتیازی هستند و شانس رفتن به لیگ اروپا را دارند.اما رئال که به همراه پاریسی ها صعود خود را به مرحله ی بعد قطعی کرده اند با خیالی آسوده در برابر حریفانشان حاضر خواهند شد.
کریستیانو رونالدو با یک هت تریک می تواند رکورد بیشترین تعداد گل در مرحله ی گروهی  را به نام خود ثبت کند.او در ۵ بازی این فصل لیگ قهرمانان ۷ گل به ثمر رسانده است.رکورد کنونی در اختیار خود او و لوییز آدریانو با ۹ گل و در رتبه ی بعد  رود فن نیستلروی و فیلیپو اینزاگی قرار دارند  که موفق به زدن ۸ گل در مرحله ی گروهی شده اند.
رونالدو پس از افت محسوسی که از نظر گلزنی پیدا کرده بود،با گلزنی برابر شاختار،ایبار و ختافه وضعیت گلزنی خود را بهبود بخشیده  و در ۱۹ بازی ۱۷ گل به ثمر رسانده است.رونالدو با شیوه ی  تاکتیکی جدیدی که بنیتز برای تیم در نظر گرفته است و با تغییر پست  او نیز همراه شده،در ۱۰ بازی از ۱۹ بازی فصل موفق به گلزنی نشده است.مقایسه ی رونالدوی این فصل با فصل قبل نشان می دهد که او در این مقطع از فصل در ۱۹ بازی ۲۸ گل در تمام رقابتها به ثمر رسانده بود و تنها در ۳ بازی موفق به گلزنی نشده بود.
در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۳ رونالدو همراه با قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان با ۱۷ گل رکورد گلزنی این رقابتها که با ۱۴ گل در اختیار لیونل مسی و خوزه آلتافینی ایتالیایی بود را شکست.
رونالدو هچنین با ۲۴ پاس گل پس از رایان گیگز که ۳۰ پاس گل داده است می تواند به صدر جدول این رکورد نیز دست یابد،مسی با ۲۲ پاس در تعقیب اوست. 

کدخبر:۹۴۱۳
     
آی اسپورت
2015-12-08 16:24:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر