فهرست
آنالیز ویژه: بدترین خط حمله تاریخ یونایتد
آنالیز ویژه: بدترین خط حمله تاریخ یونایتد

آنالیز ویژه: بدترین خط حمله تاریخ یونایتد

آی اسپورت- هرچند منچستریونایتد در دوران لوییس فان خال خریدهای زیادی داشته است اما آمار نشان می‌دهد خط حمله این تیم بدترین عملکرد تاریخ این باشگاه را داشته است. شیاطین سرخ در دو سالی که لوییس فان خال هدایت آن را برعهده داشته، بازیکنان بزرگ زیادی جذب کرده و فعالیت زیادی در نقل و انتقالات داشته است. با این حال این تیم نمی‌تواند بازی‌های زیبایی به نمایش بگذارد و در خط حمله به مشکل خورده است. بازی‌های کم‌ گل و کسل کننده تیم فان خال، صدای اعتراض هواداران یونایتد را به دنبال داشته است. شیاطین سرخ در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس با تساوی بدون گل برابر وستهام متوقف شدند تا فان خال این بار دیگر توجیهی برای بازی بد تیمش نداشته باشد و با اعتراض حاضران در ورزشگاه روبه‌رو شود.
منچستریونایتد با وجود آنکه در خط حمله تغییرات زیادی داشته است و دو بازیکن بزرگ به نام‌های آنتونی مارسیال و ممفیس دیپای را جذب کرده اما بدترین آمار تاریخش در خط حمله را به جای گذاشته است. تیم فان خال در 15 بازی فصل جاری تنها 23 گل به ثمر رسانده است. چهار بازی این تیم با تساوی بدون گل به پایان رسیده است و دو پیروزی هم تنها با یک گل بوده است. در دوران حضور الکس فرگوسن روی نیمکت منچستریونایتد، بازیکنان این تیم در هر بازی به طور میانگین 15 بار به طرف دروازه حریف شوت‌زنی می‌کردند اما اکنون تنها 7.4 بار این کار را انجام می‌شود که بدترین آمار تاریخ یونایتد است.
پل اسکولز، هافبک پیشین منچستریونایتد یکی از جدی‌ترین منتقدان فان خال است. او می‌گوید تیم فان خال کسل کننده بازی می‌کند و نشانی از یونایتد سابق ندارد. اکنون به نظر می‌رسد حق با این بازیکن است. دیگر خبر از تیم هجومی دوران فرگوسن نیست و بازیکنان این تیم انگار از ترس نیمکت نشینی، جرات نوآوری و بازی سراسر هجومی را ندارند. یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا بازی بسیار سختی در خانه ولفسبورگ دارد و اگر می‌خواهد به دور بعد راه پیدا کند، باید در این دیدار به پیروزی برسد. در صورت حذف شیاطین سرخ که احتمال آن زیاد است، ممکن است فان خال از کار برکنار شود و جایش را به کارلو آنچلوتی بدهد.
     
آی اسپورت
2015-12-08 16:46:31
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر